1xbet

Empire Of Passion V1.0.560 APK Indir (Ücretsiz Alışveriş) 2023

Anasayfa
OyunRol Oyunu
– Empire Of Passion

1xbet

Empire of Passion v1.0.560 APK indir (Ücretsiz Alışveriş) 2022

Empire of Passion sizi heyecan verici hikayelere götürecek ve burada o hikayeyi kontrol etme hakkınız var. Bu yeni bir rol yapma oyunudur; oyuncular bu hikayede kız rolünü oynayabilecekler. Daha da ilginç olanı, oyuncuların büyüleyici hikayeyi düşünd

1xbet

Gerçek parayla ücretsiz satın alma;
Reklamları izlemeden ödüller kazanın.

Empire of Passion sizi heyecan verici hikayelere götürecek ve burada o hikayeyi kontrol etme hakkınız var. Bu yeni bir rol yapma oyunudur; oyuncular bu hikayede kız rolünü oynayabilecekler. Daha da ilginç olanı, oyuncuların büyüleyici hikayeyi düşündüklerine göre geliştirmeye devam edecekleri. Bu oyunun artı noktası, oyuncunun hikayenin gelişimini seçmek zorunda kalması ve oradan beklemediği detayların ortaya çıkması.

1xbet

EĞLENCE HİKAYELERİ OLUŞTUR

Empire of Passion’da bu sefer, oyuncunun o hikayedeki kız rolünü oynamak gibi özel bir görevi var. Oyuncular bu hikayeyi bekledikleri yönde kendi başlarına geliştirecekler. Ancak bazen beklenmedik durumlar olabilir ve bunları mükemmel bir şekilde çözmemiz gerekir. Bu hikaye, çok makul bir arka plan oluşturmak için ünlü romanlara dayanacaktır.

Oldukça makul bir sahne inşa etmeniz gerektiğini bu oyunda belirtmeniz gerekiyor. Hikayenizi daha ilginç hale getirmek için sevgi, statü ve diğer sosyal bağlantılar gerekir. Soğuk kalpli sıcak bir kız veya sıcak kalpli soğuk bir kraliçe olabilen karakterin kişiliğini kendiniz seçebileceksiniz. Tüm kararları sen vereceksin ve bu hikayenin sahibi sensin.

ZORLUKLAR REZERVASYON YAPILACAK

Bu heyecan verici Tutku İmparatorluğu’nda önceden oluşturulmuş çok sayıda arka plan var ve bir seçim yapmak size kalmış. Göreviniz, bu hikayeye devam etmek için çok makul bir bağlam seçmek olacaktır. Ana özellik, oyuncunun o hikayenin sırasını belirleyemeyecek veya değiştiremeyecek olması ve oyuncuların sadece kendileri ile ilgili her şeye karar vermesine veya başka bir deyişle kendi rollerini çözmesine izin verilecek olmasıdır.

Zorluklar verilecek, belki de çok zıt bir aşk üçgenine dolanmış durumdasınız ve o adamla bitirerek o engelleri aşmaya çalışmanız gerekiyor. Veya işsiz kaldıktan sonra benzer bir ekonomik durumda olmanız olabilir. Bu zorluklar hayatınızda her zaman mevcut olacak ve onlarla yüzleşmeniz gerekiyor. Amaç, onu tamamen çözmek ve makul bir yön bulmaktır.

BİR AŞK HİKAYESİ İNŞA ETMEK

Bir meydan okuma her zaman bir meydan okumadır, ama aynı zamanda kendinize güzel bir hayat inşa etmelisiniz. Tüm ev işlerinde sana yardım edebilecek bir adam bulmalısın. Daha da ilginç olanı, sağlam bir ilişki kurmanız ve evlenmeniz gerektiğidir. Empire of Passion size her zaman mutlu durumlar sunacak, avantaj sağlayacak ve hikayeniz için dikkate değer bir nokta haline getirecek. Oyun, bu zorluğu sorunsuz bir şekilde çözmek için size doğru yönü verecektir.

Bu sayede Empire of Passion oyuncuların kalbini kazanmış gibi görünüyor. Büyüleyici detaylar, büyüleyici yan hikayeler oyunculara deneyim kazandıracak. Daha spesifik olarak, zorluklar her zaman oyuncular için zor durumlar yaratmaya verilecektir. Oyundaki amacınız bu zorlukları ustaca çözmek ve mutlu bir hayat yaşamaktır.

– Seçtiğiniz hikayeye kendinizi bırakın.
– Her şeyi kendi başınıza hallederken mükemmel bir kahraman olun.
– Erkeğinizle mutlu bir ev inşa edin.
– Meydan okuma belirlenir ve onu tamamen çözmek için ona sahipsiniz.
– Birçok heyecan verici hikaye oluşturun ve sabırsızlıkla bekliyoruz.

Empire Of Passion İndir

Artık indirmeye hazırsınız Empire of Passion ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanMohiko Games

Empire Of Passion

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

PLAYit

Call Of Duty Mobile Season 11

Sword Play

Demetrios

PrinterShare Mobile Print

Door Kickers

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın