1xbet

Dungeon: Age Of Heroes V1.12.613 APK Indir (Sınırsız Para) 2023

Anasayfa
Macera OyunlarıOyun
– Dungeon Age Of Heroes

1xbet

Dungeon: Age of Heroes v1.12.613 APK indir (Sınırsız Para) 2022

Dungeon: Age of Heroes sizin için bir oyun olacak – macera meraklıları ve gizemli nesneleri keşfedin. Bu oyuna katılmak, muhteşem Jatran krallığında tehlikeli bir maceraya atılman için bir fırsat ve ayrıca gizemleri gerçekten seviyorsan çok güzel. Bu

1xbet

Dungeon: Age of Heroes sizin için bir oyun olacak – macera meraklıları ve gizemli nesneleri keşfedin. Bu oyuna katılmak, muhteşem Jatran krallığında tehlikeli bir maceraya atılman için bir fırsat ve ayrıca gizemleri gerçekten seviyorsan çok güzel. Bu oyunda, sırları çözme arayışınızla bir yolculuğa çıkacaksınız. Ama hepsi bu değil; tuzaklardan kaçınmak ve muazzam hazineleri aramak için beyninizi sonuna kadar kullanın.

KAHRAMAN SEÇ

Bu dünyaya girebilmek ve kendi maceralarını yapabilmek için oyuncular, rol oynama için belirtilen 4 karakterden birini seçerler. Hepsi yüksek güç ve zekaya sahip kahramanlardır ve her birinin kendine özgü becerileri vardır. Kahramanların yetenekleri farklıdır; hepsi belirli dövüş stilleri ve benzersiz stratejiler kullanır. Lütfen canlandıracağınız karakteri dikkatlice seçin ve oyuna başlayın.

DÜNYA ÇAPINDA

Oyuncular birçok tehlikeyle karşı karşıya kalacak, ancak aslında bu, sizi oynamayı bırakma meselesi değil. Dungeon: Age of Heroes dünyası muazzamdır ve etraflarında sonsuz geceler vardır. Tüm tuzakların üstesinden gelip son dakikaya kadar hayatta kalabilir misin? Yeteneğiniz ve zekanızla sunulan zorluklarla başa çıkmanız kesinlikle zor olmayacaktır. Savaş alanı iyi tasarlanmış; savaşın her alanı yolu bulmak için kafa karıştırıcı olabilir.

1xbet

KIRMIZI CANAVARLARLA İLETİŞİME GEÇ

vazgeçme! Bu karanlık ve tehlikeli yolda yürümek için sadece cesaretiniz var. Gücünüzle, zafere giden zorlukların üstesinden gelmek çok kolay olmalı. Bu oyunun dünyasında, oyunun seviyelerinde en yüksek güce sahip bir dizi canavar ortaya çıkıyor. Karanlığın arkasına saklanacaklar ve güçlü saldırılarla sizi yenecekler. Ne kadar yükseğe çıkarsanız, o kadar çok canavar var ve mücadelenin zorluğu sonsuza kadar artacak.

TAM GÖREVLER

Dungeon: Age of Heroes’daki zorlukların hepsi delilik ile hazırlanmış, bu gizemli dünyaya adım attığınızda hayal bile edemeyeceğiniz bir şey. Oldukça az sayıda zorluk verilir, onları en iyi şekilde tamamlayın ve birçok hazineyi keşfedin. Ekipmanınızı ve gücünüzü yükseltmek için farklı öğeler aramayı da unutmayın.

Dungeon Age Of Heroes İndir

Artık indirmeye hazırsınız Dungeon Age of Heroes ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Hide N Seek

Quick Cursor

Hunter Assassin 2

Destiny: Romance Stories

Powerful Cleaner Pro

Jurassic Survival Island

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın