1xbet

Drift Max Pro V2.5.9 APK (Sınırsız Para, Kilitsiz) Indir

Anasayfa
OyunYarış
– Drift Max Pro

1xbet

Drift Max Pro v2.5.9 APK (Sınırsız Para, Kilitsiz) indir

Drift Max Pro Mod APK, amacın kazanmak olmadığı bir 3D sürüş oyunudur. Kayma işaretleri elde etmek için yarış pistinde de kaymalısınız. Daha iyi puan, daha uzun kayma.

1xbet

Oyun içi para birimiyle ücretsiz satın almalar (yeterli oyun içi para biriminiz olmasa bile araba ve özelleştirme öğeleri satın alabilirsiniz);
Kısıtlama olmaksızın satın alınan lastikler;
Season Pass’in hızlı bir şekilde yükseltilmesi.

Şu anda bir oran aşığı mısınız? Şu anda bir süper araba hayranı mısınız? Eğer siz de böyleyseniz, her zaman Lamborghini, Porche, Ferrari gibi süper arabalarda oturduğunuzu ve hararetli etkinliklere daldığınızı hayal etmişsinizdir. Ancak herkesin hayallerini gerçekleştirme şansı yoktur. Ancak bu fanteziye kesinlikle ulaşmadığınız birçok faktör için, Drift maksimum profesyonel size yardımcı olabilir.

1xbet

DRIFT maksimum PRO MOD APK’sını YÜKLE

Drift maximum professional yarış stilinde lider markalar arasındadır. Video oyunu, yarış video oyunlarının önde gelen kuruluşlarından biri olan Tiramisu tarafından üretilmiştir. Piyasada dolaşan Tiramisu’nun her ürünü, dünyanın dört bir yanındaki oyuncular tarafından sıcak karşılandı. Bunların çoğu arasında, Drift Max profesyoneli her açıdan etkili oyunlardan biridir. Abartmıyorum, çünkü Drift Max Professional’ın yalnızca Android sistemiyle ilgili 50 milyondan fazla paketi ve 1.200.000’den fazla olumlu eleştirisi var. Çok az oyunun ulaşabileceği bir rakam.

Drift Max profesyoneli sizi milyonlarca dolarlık süper arabalarla dünyanın en büyük etkinliklerine götürecek. Yarış pistine baktığınızda seyircilerin, ateşli yarışmacıların tezahüratlarına kendimizi kaptıralım. Gözlerinizin önünde beliren her şeyin inanılmaz derecede gerçekçi olduğunu fark edeceksiniz.

ÇEŞİTLİ OYUN MODLARI

Makine, gerçekten seçebileceğiniz 5 farklı çevrimiçi oyun moduna sahiptir: “Günlük Pist” Yarışı, Klasik Drift Yarışı, Slalom Drift, Koni Devrilme ve en iyi Drift. Manzara, arazi, hava durumu,…’dan virajlar, engeller,…’ye kadar her modun aslında orijinal bir özelliği vardır. Oyundaki yarışçılar hayalperest olmasa da, yarış yetenekleri gerçekten yetkin. Bu nedenle, hayranlarınızı memnun etmek ve çok sayıda asil marka kazanmak istiyorsanız, bundan sonra sadece sıkı çalışın.

Ateşli yarışlara katılmanın yanı sıra, ayrıca süper arabanızı seçip süsleyebileceksiniz. Tekerlek, lastik, motor gibi tüm bileşenler… tamir edilebilir ve değiştirilebilir. Her şey sadece ödeneğinize bağlıdır.

GRAFİKLER

Son derece örnek niteliğindeki hareketli animasyonun yanı sıra, Drift Max Pro son derece etkileyici görüntülerle birlikte gelir. Selefi Drift Max‘in üstünlüğünden sonra, bu video oyunu da hem oyun hem de düzen açısından çok daha üstün olacak şekilde yükseltildi. Gerçekçi motor detaylarına sahip aerodinamik arabalar göreceksiniz. Çevre, geliştirme ekibi sayesinde hemen hemen her küçük bilgiyle detaylandırılmıştır.

Kişisel YARIŞ

Diğer yarış oyunları gibi, Drift max Pro da aslında kullanımı kolay bir oynama seçeneğine sahiptir. 4 kontrol butonu ile süper arabanızı tamamen kolayca öğrenebilirsiniz. Fren sistemi ve gaz butonları ekranın en iyi tarafında, ayrıca kalan ve sağ ayarlar ekranın kalan tarafında yer alıyor. Birkaç yıl boyunca spor oyunları tasarlama sürecindeki tüm deneyim sayesinde, programlama bölümü, deneyim boyunca herhangi bir zorluk yaşamadan size yardımcı olacak, olağanüstü el yapımı roller tasarladı.

DRIFT MAX PRO MOD APK TÜRÜ

Süper arabanızı süslemek ve yükseltmek isterseniz, çok para hazırlamanız gerekir. Oyun içi turnuvalar yoluyla para kazanabilir veya doğrudan para yükleme yapabilirsiniz. Ancak ekonominiz yoksa ancak otomobil için yenilikçi yeni bir motor sağlamak istiyorsanız, lütfen MOD varyasyonumuzu kullanın.

GENEL BAKIŞ

Tezahürat eden ve tezahürat yapan izleyicilerden oluşan muhteşem yarış pistleri, dengede olduğunuzu ve gerçek bir rekabet içinde olduğunuzu hissetmenize yardımcı olacaktır. Hız deneyimlerine değer veriyorsanız, açıklamanın altındaki web sitesi bağlantısını kullanarak bu oyunu hemen alın!

Drift Max Pro İndir

Artık indirmeye hazırsınız Drift Max Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanTiramisu

Drift Max World

Car Parking Pro

Race Max

Idle Basketball Legends Tycoon

Drift Max Pro

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Photomath

Retouch

Nitro Nation

Stylish Calculator – CALCU

WhatsApp Plus+

Dungeon Village

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın