Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Dream Town Story V1.9.9 APK (Sınırsız Para) Indir

Anasayfa
OyunSimülasyon
– Dream Town Story

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Dream Town Story v1.9.9 APK (Sınırsız Para) indir

Dream Town Story MOD APK hakkındaDream Town Story MOD APK, mevcut en iyi şehir kurma oyunu olabilir. Olağanüstü resimler, çok sayıda iyi seviye ve eğlenceli zorluklar bu oyunu yüzlerce genci katılmaya ikna ediyor. Bu oyunları istiyorsanız ve bu yüzde

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

KairoPuan Enjeksiyonu
Altın Enjeksiyonu
Elmas Enjeksiyonu

Dream Town Story MOD APK hakkında

Dream Town Story MOD APK, mevcut en iyi şehir kurma oyunu olabilir. Olağanüstü resimler, çok sayıda iyi seviye ve eğlenceli zorluklar bu oyunu yüzlerce genci katılmaya ikna ediyor. Bu oyunları istiyorsanız ve bu yüzden düşünüyorsanız, o zaman kesinlikle en az bir kez oynamaya değer.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Kendi şehrini yarat

Bu uygulamanın alanına vardığınızda, fantezi evlerini son taş haline getirecek ve heyecan verici simülasyon oyununda çıplak gözün görebildiği kadarıyla sürünen şehir manzaraları inşa edeceksiniz. Simülasyon oyunu, fantezilerinizin metropol alanlarını ve kasabalarını içerir. Elbette, liderlik tablosundaki diğer şehirlerle rekabet edin veya rahatlayın ve kendi hızınızda ilerleyin. Özellikle her bir miktardaki göreviniz, insanların kasabaya girmesi için evler inşa etmek olacaktır, dükkanlar ve birçok başka kaynak ekleyebilirsiniz, bu da onu yaşamak için heyecan verici, güzel bir yer yapar. Bisiklet mağazaları veya otomobil bayileri gibi mağazalar, bölge sakinlerine bisiklet satarak daha uzaklara seyahat etmelerini ve daha fazla yer keşfetmelerini sağlayacak.

Birçok mod ve yoğun zorluklar

Oluşturulacak yepyeni hizmetler keşfetmek, bölge sakinlerinin yepyeni işler bulmasına yardımcı olmak ve şehri herkes için uygun hale getirmek için son bilgilere kadar ciddi bir şekilde hazırlamak gibi bazı zorluklar kişisel olarak size ait olma eğilimindedir. Kasabanızdan memnunsanız, diğer insanlarla sinerji oluşturmanıza ve kasabayı birlikte inşa etmenize izin verecek olan kooperatif modunu deneyin. Arkadaşlarınız birlikte oynayabilir ve kişinin özlemlerinin şehrini elde etme sürecini üstlenebilir. Yalnızca erkekler ve kadınlarla ilişki kurun ve istediğiniz zaman günlük yaşamınızın keyfini çıkarın. Oyunda kesinlikle aynı zamanda arzularınızın kasabasını inşa edecek ve onu yaşanabilir bir yer haline getirmek için hayvan yetiştirmekten tarımsal ürünleri toplamaya, işleme ve hizmet ve ürünler sunmaya kadar her şeyi yapacaksınız.

Basit ve eğlenceli

Yepyeni insanlar burada ilginç işler yapmaya başlayacak ve bunu basit görevlerle inşa edecek. Bu bir inşaat çevrimiçi oyun tarzı olduğundan, bu yerin belirli bir oyuncunun cesur bir karakterine sahip olması için yapıların alanını kendi imkanlarınıza göre keyfi olarak düzenleyebilirsiniz. Şehir sizin, dünya yeniyken onu kendi yolunuzda geri almaya başlayın.

Dream Town Story İndir

Artık indirmeye hazırsınız Dream Town Story ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanKairosoft

Burger Bistro Story

Pocket Academy 3

Pocket Harvest

Pocket Stables

Kairo Land

Dungeon Village

Station Manager

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Dawnblade

Voloco

PES Club Manager

Dangerous Shelter

One Shade

My Magical Girlfriends

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın