Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Dictionary.com Premium V9.13.1 APK (Yamalı) Indir 2023

Anasayfa
Kitaplar ve ReferansUygulama
– Dictionary.com Premium

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Dictionary.com Premium v9.13.1 APK (Yamalı) indir 2022

Dictionary.com, kendi hayallerini fethetmek isteyen kullanıcılar için mükemmel bir seçimdir. Vay! Bir başyapıt olarak adlandırılmalıdır çünkü uygulamada her seviyeye uygun geniş bir kelime yelpazesi vardır ve bu günümüzün en popüler sözlük uygulaması

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Dictionary.com, kendi hayallerini fethetmek isteyen kullanıcılar için mükemmel bir seçimdir. Vay! Bir başyapıt olarak adlandırılmalıdır çünkü uygulamada her seviyeye uygun geniş bir kelime yelpazesi vardır ve bu günümüzün en popüler sözlük uygulamasıdır. Uygulama, her kullanıcının yeteneğini geliştirmek için her zaman eşlik eden oyunlar ve bulmacalar oluşturur. Daha da ilginç olanı, uygulamanın her yaş için uygun olması ve hiçbir sınıf ayrımı olmaması, çok havalı ve fethedilmeye değer olmasıdır.

HER HAYALİNİZİ FETHEDİN

İngilizce öğrenmek, arama yapmak veya herhangi bir işi güvence altına almak için başvurular arıyoruz. Artık içiniz rahat çünkü Dictionary.com da onunla birlikte geliyor. Ne de olsa, bu süper kaliteli bir ürün, her kullanıcının sahip olması gereken mükemmel bir seçim. Uygulama, kendi çalışma ve çalışma hayallerimizi fethetmemize yardımcı oluyor.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

BİLGİDE ÇEŞİTLİLİK

Dictionary.com’un getirdiği bilgi çok fazla; büyük bir bilgi hazinesi olarak adlandırılmalıdır. Uygulamanın bilgisi, kullanıcıların aralarından seçim yapması için farklı konulara ve alanlara bölünecektir. Uygulama, kelime dağarcığını önemli ölçüde artırmak için her yıl sözlüğe yüz milyonlarca kelime ekler.

ÖĞRENME İLE OYNAMA ARASINDA SİNOLOJİ YARATIN

En akılda kalan şey, uygulamanın her kişi için can sıkıntısı yaratmamak için uyumlu bir oyun ve öğrenme kombinasyonuna sahip olmasıdır. Her bulmaca, kod çözme veya çevirme kutusu da bir fark yaratmak için Dictionary.com’a dahil edilmiştir ve yavaş yavaş bu, aynı zamanda her birimizin sahip olmayı arzuladığı yeni noktadır.

HIZLI ARAMA DESTEK

Kullanıcılarımızın ihtiyaç duyduğumuz ihtiyaçları karşılamayı seçmeleri için sesli arama desteği mevcuttur. Sesli aramayı desteklemek, kullanıcılara her zaman güven verir ve sonuçlar hemen kullanılabilir hale gelir. Bu arama, kendimizi güvenle telaffuz etmemize yardımcı olacaktır.

HER GÜN HATIRLATICI

Uygulama daha iyi öğrenmemize yardımcı olacak güvenilir bir arkadaş olacaktır. Öğrenebilmemiz ve bilgiyi özümseyebilmemiz için her gün bize hatırlatmalar sağlayan bir özellik olacak. Sözlük sana her gün farklı yeni kelimeler verecek, bu da kendini mükemmelleştirmene çok yardımcı olacak.

Dictionary.com Premium İndir

Artık indirmeye hazırsınız Dictionary.com Premium ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Teslagrad

Vizmato

Idle Port Tycoon

Football Referee

Morse Expert

StrikeFortressBox

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın