1xbet

Dash.io Mod APK V0.8.3 (Dumb Enemy, No Ads) Download

Anasayfa
AksiyonOyun
– Dash.io

1xbet

Dash.io Mod APK v0.8.3 (Dumb Enemy, No Ads) Download

Bir şövalye olmak ve insanların günlük hayatlarını korumak için canavarları yok etmek birçok gencin arzusu olmalıdır. Şimdi, Dash.io MOD APK ile tamamen mümkün olabilir. Lütfen video oyununun modern sürümünü makalenin altındaki geri bağlantılardan he

1xbet

Bir şövalye olmak ve insanların günlük hayatlarını korumak için canavarları yok etmek birçok gencin arzusu olmalıdır. Şimdi, Dash.io MOD APK ile tamamen mümkün olabilir. Lütfen video oyununun modern sürümünü makalenin altındaki geri bağlantılardan hemen yükleyin!

Android için Dash.io MOD APK’sını indirin

becerileri yükseltmek ve yeni beceriler öğrenmek için her oyun ekranını bitirmek gerçekten zor. Daha hızlı güncellemek için yeşil hazinelerden ve madeni paralardan yararlanabilirsiniz. Ancak her zaman mevcut değildirler. Şu anda, MOD versiyonumuz size izin verecektir. Bu varyasyonu kullanarak hazineler ve gümüş süresiz olarak kullanılır.

Dash.io bir macera rol yapma oyunudur, kılıç kullanma becerisine ve ustaca sırlara sahip bir kahramana dönüşürsünüz. Görevinizin çoğu, çoğu insanın rahatını yavaşça korumak için oyun ekranındaki canavarların çoğunu yok etmektir. Oyun, gelişmekte olan ve bazı çok güzel başarılara sahip bir organizasyon olan Trèfle & Co. Game şirketi tarafından yapılmıştır.

1xbet

Şu anda, video oyunu Bing Enjoy’da %100 ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. Sistemdeki insanlar tarafından 4,5/5 film yıldızı puanıyla oldukça beğeniliyor. Bu oyunun neden bu kadar çok tercih edildiğini öğrenmek için aşağıdaki makaleye katılın!

İyileştirme yetenekleri

Yukarıda tanıtıldığı gibi katı gerçek ve büyülü enerjiye sahip bir kahramana dönüşeceksiniz. Bu ilk mücadelede, kişiliğiniz düşmanı yok etmek için yalnızca kılıcını savurabilir. Ancak strese girmeyin çünkü ilk aşamalarda hayvanlar inanılmaz derecede zayıftır; Nasıl saldıracaklarını bile bilmiyorlar. Bir oyun başlığı ekranını kullanırken, cihaz ekrandan keşfedilebilecek ve yükseltilebilecek ilgili becerileri gösterecektir. Mucize alevler püskürtmek, kılıçları döndürmek veya mevcut yeteneklerinizin gücünü yükseltmek gibi ek beceriler öğrenebilirsiniz.

Canavarlar

Her oyun standardından sonra, canavar yeni bir dereceye kadar gelişti. Sağlık ve saldırı enerjisi miktarı artar ve teknikler daha çeşitlidir, bu nedenle son derece dikkatli olmalısınız. Yalnızca belirli bir sağlık düzeyine sahipsiniz; saldırıya uğrarsa sağlık kulübü azalır. HP kulübü, tüm canavarları öldürmeden önce 0’a döner, bu nedenle siz de dökersiniz.

Sonsuz zorluklar

Manzaralar bir engel olabilse de, seviyelerin içindeki sorun sadece canavarlar değildir. Zor miktarlarda, canavarlar çevredeki manzaralar tarafından da korunabilir. Bu seviyelerde kazanmak, doğru stratejiyi oluşturmak için zekanızı kullanmanın bir yoludur.

3D animasyonlu çizimler

Dash.io, çekici 3D animasyonlu görüntülere sahiptir. Kişiliğin tarzı ve tüm canavarlar çekici olma eğilimindedir. Dövüş anları kanlı veya korkunç değil. Bu nedenle, bu video oyunu her iki çocuğa da tamamen uygundur. Savaş anları bu çevrimiçi oyunda bir sorundur; gizli teknikler, oyuncuların oldukça tatmin edici bir deneyim yaşamasına yardımcı olmak için çok güzel.

genel bakış

Dash.io’da bir kahramana dönüşün, dövüş becerilerini öğrenin ve insanları korumak için canavarlarla savaşın. Bu oyunu makalemizin altındaki web sitesi bağlantısından indirin ve kurulum işlemi sırasında herhangi bir sorun yaşayanlar için bir yorum bırakın!

Dash.io İndir

Artık indirmeye hazırsınız Dash.io ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Sky Fighters 3D

Voot TV

Poker Solver

Cleaner For WhatsApp

Insider

Homescapes

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın