Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Cytus II V4.9.0 APK (en Son Sürüm) Indir

Anasayfa
MüzikOyun
– Cytus II

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Cytus II v4.9.0 APK (En Son Sürüm) indir

Cytus II APK, etkileşimli müzik kategorisinde yer alan bir kumarhane oyunudur – Cytus we’nin başarısını kullanan varyasyon. Cytus çevrimiçi oyun şovunun bir versiyonu olmasına rağmen, Cytus II’nin bir rengi olmayacak, ancak dünya çapındaki oyun toplu

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Cytus II APK, etkileşimli müzik kategorisinde yer alan bir kumarhane oyunudur – Cytus we’nin başarısını kullanan varyasyon. Cytus çevrimiçi oyun şovunun bir versiyonu olmasına rağmen, Cytus II‘nin bir rengi olmayacak, ancak dünya çapındaki oyun topluluğu nedeniyle beğeniliyor ve yenilik ve çekiciliği takdir ediyor. Cytus II’yi ziyaret eden insanlar, yalnızca mükemmel müziğin keyfini çıkarmakla kalmayacak, ayrıca çalınan şarkılarla doğrudan bağlantı kuracaklar. Bu, sadece Cytus II’de satılık olan harika ve eşsiz bir bilgi üretir.

Büyüleyici çevrimiçi oyun ritmi

Cytus II’yi temel dokunuşlar ve kaydırmalarla oynayacaksınız. Her parçanın temposuna göre sorun artıyor. Her parçada 5 farklı müzik notanız olacak, işiniz ekranda çıkan renkli dairelere veya müzik kayıtlarına hızlı ve hassas bir şekilde dokunmak olacak. Bununla birlikte, puanları kazanmak için belirli bir müzik parçasının ritmine dayalı manipülasyon hızına hakim olmanız gerekir.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Büyükannelerin çeşitli çeşitleri

Cytus II, çalmayı seçtiğiniz şarkı kategorisini azaltmaz, insanlara dünya çapındaki sanatçıların 150’den fazla parçasını içeren bir müzik mağazası sunar. Bu şarkılar çeşitli müzik türlerinde olmalı ve ayrıca çeşitli sert ritimlere sahip olmalıdır. Oyunda eşlik edecek karakterleri ConneR, Neko, Paff veya Xenon olarak seçmek mümkün. Bu figürlerin, zahmetsiz veya zor olabilen koleksiyondaki parçaları açma yeteneği ile birlikte gelen farklı işlevleri olabilir. En sevdiğiniz parçaları seçin, oyun içinde oyuncularla rekabet edin, bu kesinlikle deneyimlemeniz gereken olağanüstü bir müzik şöleni.

Dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların yerleşim bölgesini anlamak için tanışın ve ilerleyin.

Cytus II’ye geldiğinizde, sadece tek başınıza oynamakla kalmayacak, aynı zamanda dünyanın her yerinden birçok insanla rekabet edeceksiniz. Hiç tanımadığınız ama sizinle aynı müzik tarzına sahip insanlar oldular. Bu özellik, dünyanın dört bir yanındaki insanları toplu olarak birbirine bağlamaya yardımcı olan ve her oyuncunun gerçek hayatıyla birlikte oyundaki ilginç hikayeleri paylaşan bir oyun alanına benzer. Oyuncuların hem yerel hem de küresel olarak bölgenin ötesinde çok sayıda yeni arkadaş edinme şansına gerçekten sahip olmaları için koşullar yaratır.

Basit görseller, canlı gürültü

Cytus II, benzersiz ve eksiksiz kişilik yaratımı ile 2D görsel tasarımda tasarlanmıştır. Oyundaki karakterler, özelliklerde çok dikkatli bir şekilde şekillendirilmiştir, ifadeler ve hareketler, insanlar için daha pratik bir his uyandırmak için oldukça net bir şekilde gösterilme eğilimindedir. Ayrıca müzik, çevrimiçi oyunda dile getirilecek hiçbir terim içermeyen bir unsurdur, oyunculara dünyanın her yerindeki popüler DJ’lerin birinci sınıf bir konserine benzetilebilecek özel şarkılar verir.

Cytus II İndir

Artık indirmeye hazırsınız Cytus II ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanRayark International Limited

VOEZ

DEEMO II

Deemo

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Audiomack

MX Player TV

Shiiny Icon Pack

Masketeers

HideX

Mobile Royale

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın