1xbet

Crypto Tracker – Coin Stats V4.3.0.1 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) Indir 2023

Anasayfa
FinansUygulama
– Crypto Tracker

1xbet

Crypto Tracker – Coin Stats v4.3.0.1 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022

Coin Stats, dünyanın kripto para biriminde ve NFT gibi diğer içerikte uzmanlaşmış, kullanıcıların varlıklarını takas etmeleri ve muazzam gelirler elde etmeleri için gerçek zamanlı fiyat güncellemeleriyle kapsamlı bir izleyicidir.

1xbet

Madeni Para İstatistikleri, kripto para birimleri ve diğer ürün kategorileri ile ilgili tüm verileri ve uluslararası piyasa bilgilerini ayrıntılı bir görüntü ile toplar. Ayrıca varlıklarını gönül rahatlığıyla kullanmak için çok yönlü ve güvenli bir ticaret pazarını ve farklı kimlik doğrulama düzeylerini bütünleştirir. Ayrıca, kullanıcılar herhangi bir para birimindeki en ufak bir değişikliği doğrudan izleyebilir ve büyük bir hasat elde etmek için NFT’lerle çalışabilir.

DÜNYA KRİPTO BİRİMİ İÇİN KAPSAMLI VE GERÇEK ZAMANLI BİR İZLEYİCİ

Kullanıcılar Coin Stats’a ilk geldiklerinde, gelişmiş özelliklerini ve işlevlerini kullanmak için tüm hesaplarını bağlamaya başlayabilirler. Özellikle ilk ve en önemli işlev, kullanıcıların her bir para birimi için piyasa dalgalanmalarını izlemelerine yardımcı olan madeni para izleyicisidir. Hareketlerini izlemek için herhangi bir para birimine doğrudan dokunabilir ve bu belirli para birimi için sorunsuz işlemlere sahip olmak için her ilerlemeyi kaydedebilirler.

1xbet

TÜM KRİPTO PARA HESAPLARININ BAĞLANTISINI YAP

Kullanıcılar, her bir ayrı hesaptaki bakiyeleri takip etmeyi kolaylaştırmak için kripto para birimiyle ilgili tüm hesapları bağlayabilir. Bağlantı tamamen güvenli ve tamamen şifrelidir ve kullanıcıların tüm varlıklarını gönül rahatlığıyla bağlayabilmeleri için birden fazla kimlik doğrulama düzeyi gerektirir. Bir kez bağlandıklarında, tüm ticaretlerini dünya ile yürütebilirler ve dinamik yargı yoluyla kendileri için güzel paralar kazanmak için tüm potansiyelden tam olarak yararlanabilirler.

ÇOK YÖNLÜ VE MUTLAK GÜVENLİKLİ TİCARET PAZARI

Coin Stats’a entegre ticaret piyasası çok yönlüdür ve tüm varlıkları uygun bir şekilde takas etmek için çok fazla güvenliğe sahiptir. Kullanıcılar daha fazla fon bağlayabilir ve herhangi bir kripto para birimini rahatça satın alabilir, satabilir ve saklayabilir ve sistem her zaman her şeyi gerçek zamanlı olarak kaydeder. Elbette, işlem geçmişi her kullanıcı etkinliğini otomatik olarak hesaplar ve onlara kripto para birimiyle yapılan her işlemden elde edilen gelir değerini verir.

NFT KOLEKSİYONLARINI TAKİP ET VE TİCARET YAP

NFT koleksiyonları, insanların ticaret yapması ve bunlardan faydalanması ve hatta birçok mülkiyet hakkına sahip olması için önde gelen kripto para birimleridir. Kullanıcılar, NFT topluluğunun tanıdığı her şeyi yatırım yapabilir, yayınlayabilir ve yapabilir, böylece koleksiyonlarının her birinin getirdiği ödüllerin tüm değerini alabilir. Elbette her kullanıcı, her NFT’nin her değerini izlemeyi veya hesaplamayı kolaylaştıran, iyileştirilmiş bir arayüze sahip bir NFT koleksiyonuna sahiptir.

PÜRÜZSÜZ BİR DENEYİM İÇİN MÜKEMMEL WIDGET’I EDİNİN

Kullanıcılar genellikle değişken piyasaları takip ediyorsa ve yüksek yoğunlukta kripto para birimleriyle çalışıyorsa, Coin Stats üstün bir widget sunar. Bu sayede kullanıcılar, uygulamaya erişmek yerine ana ekrandaki her göstergeyi gerçek zamanlı olarak kolayca izleyebilir ve aynı zamanda eylemi kolaylaştırmak için widget için ek uyarılar ayarlayabilir. Widget, piyasa dalgalanmalarını yakalamak için kullanıcı deneyimini geliştirmek için kapsamlı özelleştirme ve kişiselleştirme ile birlikte gelecek.

Coin Stats, kullanıcıların herhangi bir kripto para birimi değişimini en yüksek derecede esneklikle izlemesi veya bunlarla etkileşim kurması için önde gelen uygulamalardan biridir. Bu, her hesaba bağlanmayı ve kullanıcıların her iyi anlaşmadan her zaman sabit bir gelir akışına sahip olmalarını sağlamayı içerir.

Kullanıcıların dünyanın tüm kripto para birimi değerlerinin her hareketini takip etmeleri için olağanüstü ve bilgili bir madeni para takip sistemi.
Üst düzey işlemler ve daha fazlasıyla uğraşırken, kullanıcıların hesaplarını ve bankalarını mülklerini korumak için birbirine bağlayan mutlak bir güvenlik.
Dünyayla bağlantı kurun ve para birimlerinin değerlerini veya dünya ekonomik sevgisini değiştirerek muazzam karlar almaya, satmaya ve kazanmaya başlayın.
Kişisel NFT koleksiyonlarını takip edin ve dünyayla etkileşime geçerek NFT değeri ve daha fazlasından ekstra kazanç elde edin.
Kullanıcıların tüm kripto para birimi değişikliklerini gerçek zamanlı olarak izlemelerine yardımcı olmak için uzmanlaşmış, farklı tasarımlara sahip olağanüstü bir widget.

Crypto Tracker İndir

Artık indirmeye hazırsınız Crypto Tracker ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Tinder

LockScreen Calendar

Hide Online – Hunters Vs Props

Sonic Dash

GoCut

Ego Sword

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın