1xbet

Çöp Adam Dizisi Nerede çekiliyor?

Sürükleyici hikayesiyle izleyenlerden tam not alan “Çöp Adam”, son dönemlerin en beğenilen yapımları arasına girmeyi başardı. Kısa sürede ilgi odağı haline gelen yapımla ilgili en merak edilen detay ise hikayenin odak noktası olan gizemli “yalı” oldu. Peki Çöp Adam dizisi hikayesi gerçek mi? Çöp Adam dizisi nerede çekiliyor? Çöp Adam dizisindeki yalı nerede? İşte detaylar..

1xbet

Star TV ekranlarının yeni dizisi “Çöp Adam” farklı konusu ve dev oyuncu kadrosuyla dizi severlerin radarına girdi. 30 Kasım akşamı ilk bölümü yayımlanan diziyle ilgili detayları merak eden birçok izleyici arama motorlarında hızla araştırma yapıyor. Özellikle dizide yer verilen tarihi mekanlar ve İstanbul’un zengin atmosferi dikkat çekerken olay örgüsünün geçtiği yalının nerede olduğu da akıllarda soru işareti oluşturdu. Gelin, yeni sezona iddialı bir başlangıç yapan Çöp Adam dizisinin çekildiği yalı hakkında tüm sorulara birlikte yanıt arayalım.

ÇÖP ADAM DİZİSİ KONUSU NEDİR? ÇÖP ADAM HİKAYESİ GERÇEK Mİ?

1xbet

7’den 70’e herkesin beğenisini kazanan “Çöp Adam” dizisinin senaryosu “Camdaki Kız”, “Kırmızı Oda” ve “Masumlar Apartmanı” gibi reyting rekorları kıran dizilerin hikayesini kaleme alan Gülseren Budayıcıoğlu‘na ait. Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan dizi, sıra dışı bir şekilde karşılaşan, tehlikeli bir oyunun içine hapsolan yazılımcı Tamer ve eşiyle kardeşinin ihanetiyle sarsılan Peri’nin merak uyandıran hikayesine odaklanıyor.

1xbet

Daha önce dizi hakkında konuşan Gülseren Budayıcıoğlu “Bu hikayede iki kardeş var, iki çocuk… Anne babaları hayatta oldukları halde çocukları alıp götürüp yetimhaneye kapatıyorlar. Ne için? Çalışan annenin babaya daha iyi bakabilmesi için. O çocuklar neler yaşayarak nasıl bu günlere geliyorlar bunları tek tek göreceğiz. Yazılımcı olan çocuk öyle bir şey icat ediyor ki dünyanın yakından tanıdığı adeta harikalar yaratan ve servet sahibi olan biri haline geliyor. İlk iş olarak onu çocukluğu boyunca süründüren anne ve babasına muhteşem bir yalı armağan ediyor. Niye böyle yapıyor acaba, ne dersiniz? İşte dizide bunların yanıtlarını bulacağız. Oyuncu kadromuz muhteşem, umarım beğenirsiniz, çok sevgiler ifadelerini kullandı.

Yorum yapın