1xbet

Colorize It V2.0.6 APK Indir (Premium Kilitsiz) 2023

Anasayfa
FotoğrafçılıkUygulama
– Colorize It

1xbet

Colorize It v2.0.6 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022

Colorize it, sınıfının en iyisi renk restorasyon teknolojisi katmanıyla düzenlenmiş fotoğraflar oluşturur. Bu aynı zamanda diğer düzenleme uygulamalarına kıyasla fark ve benzersizliktir. Yeni sürüm, görüntünün netliğini geri yüklemenizi sağlayan bir

1xbet

Colorize it, sınıfının en iyisi renk restorasyon teknolojisi katmanıyla düzenlenmiş fotoğraflar oluşturur. Bu aynı zamanda diğer düzenleme uygulamalarına kıyasla fark ve benzersizliktir. Yeni sürüm, görüntünün netliğini geri yüklemenizi sağlayan bir keskinleştirme moduyla daha çekici. Artık kullanıcılar bunu kendileri yapabilir! Donuk eski bir fotoğraf veya dolapta eski fotoğrafların bulunduğu bir çerçeve bulun, sadece onları çerçeveleyin, aracımız sonraki adımları tamamlayacaktır.

İYİ UYGULAMALAR YAPAY ZEKA POTANSİYELİ

Fotoğraflarla geçmişe özlem, ama sadece siyah beyaz; çok eski görünüyorlar ve onarılamaz görünüyorlar. Ama merak etmeyin, Colorize bunu yapabilir. Düzenleme aracına yapay zeka uygulanarak fotoğrafın rengi adım adım geri yükleniyor. Rengin açıklığına ve koyuluğuna bağlı olarak, artandan azalan gri tonlama belirli renkleri düzenler.

1xbet

TAM HIZLI GERİ YÜKLEME ADIMLARI

Anıları en basit şekilde yeniden yaşayın, muhtemelen yalnızca bu en çok aranan siyah beyaz fotoğraf düzenleyici! Profesyonel bir çalışma stili ile Colorize, düzenleme adımlarını hızlı bir şekilde tamamlarken puan alıyor. Her görseldeki doğallık kullanıcıları şaşırtıyor.

KÜÇÜK AÇILARDAN DÜZELTME

Fotoğrafta renk solması olsa bile, siyah beyaz veya sepya olsun, Colorize yine de restorasyon çalışmalarını tamamlayabilir çünkü yüksek çözünürlük ile fotoğraflardan birinin her detayını analiz eder ve ürünü en tatmin edici altında çıkarır. Sonuçlar. Görüntünün türüne bağlı olarak, farklı kurtarma zaman çizelgelerine sahiptir, sadece biraz zaman alır ve istediğiniz sonuçları alırsınız.

CİHAZDAN FOTOĞRAF YÜKLE

Elbette bir kamera hazırlamanız, renklendirmek istediğiniz görüntüyü yakalamanız ve galeriye kaydetmeniz gerekiyor. Buradan uygulamanın arayüzünü yükler ve otomatik tamamlama sistemini etkinleştirmeye başlarsınız. Fotoğraf indirme işlemi internet desteği gerektirir, bu nedenle bağlantınızın sağlam olduğundan emin olun!

FOTOĞRAFINIZLA ŞİMDİ BAŞLAYIN

Colorize it, siyah beyaz fotoğrafları geri yükler ve en iyi sonucu netlik ve renk uyumuna sahip renkli bir fotoğraf verir. Eski anıları bir anda canlandıran yapay zeka, bu aktivitede uygulamaya yardımcı oldu. Fotoğrafınızın dışarı çıkmaması için güvenlik adımlarını uyguluyoruz. İşlem tamamlandığında, arayüzdeki fotoğraf silinecek ve sadece cihazınızda. Bu nedenle, indirmekten çekinmeyin ve ne düşündüğünüzü bize bildirin!

Colorize It İndir

Artık indirmeye hazırsınız Colorize it ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanreAImagine

Enhance It

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Rebaixados Elite Brasil

3DTuning

RetroArch

Numerology

Mirror Effect & Reflection

LEGO Batman Beyond Gotham

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın