1xbet

Chronus Information Widgets V22.1 APK Indir (Pro Kilidi Açık) 2023

Anasayfa
AraçlarUygulama
– Chronus Information Widgets

1xbet

Chronus Information Widgets v22.1 APK indir (Pro Kilidi Açık) 2022

Chronus Information Widgets, saat, hava durumu, haberler veya daha fazlası gibi tüm popüler widget’ları bir araya getiren bir uygulamadır. Kullanıcıların tüm koşullarını ve gereksinimlerini alır ve karşılar. Tüm Chronus cihazları, mobil sisteminizin

1xbet

Chronus Information Widgets, saat, hava durumu, haberler veya daha fazlası gibi tüm popüler widget’ları bir araya getiren bir uygulamadır. Kullanıcıların tüm koşullarını ve gereksinimlerini alır ve karşılar. Tüm Chronus cihazları, mobil sisteminizin pil gücünden tasarruf etmesine, veri israfını azaltmasına ve zengin, doğru bilgiler sunmasına yardımcı olur. Gelin burada en modern ve yeni özelliklere sahip olmak için katılalım.

ESNEK FONKSİYONLARLA DOLU

Chronus Bilgi Widget’larına gelince, oyuncuların tüm işlevleri özgürce ve esnek bir şekilde kullanmasına izin verilir. Burada Yahoo! ile hava durumu tablolarını görüntüleyebilirsiniz! her zamankinden daha basit ve verimli. Ayrıca, haber akışındaki önemli olaylar veya konularla ilgili makaleleri veya haberleri mevcut kaynaklardan okuma fırsatınız da var. Ayrıca, birçok hava durumu bilgisi kaynağı da her gün sürekli ve düzenli olarak güncellenerek kullanıcılara en doğru bilgi kaynaklarını sunar.

1xbet

GOOGLE GÖREVLERİ İÇİN İŞ UYGULAMALARI DESTEĞİ

Bu uygulama, Google Görevlerini hızlı ve çok fazla zaman harcamadan desteklemek için kullanılan kullanışlı işlevlere sahiptir. Ayrıca, önemli tarihleri veya yaklaşan belirli etkinlikleri belirgin renkler ve kalın yazı tipleri ile vurgulayarak vurgular oluşturarak ayırt etmeyi ve unutulmayacak o tarihe gitmeyi kolaylaştırabilirsiniz. Ek olarak, yardımcı program ayarlarının yedeklenmesi ve geri yüklenmesi, bu uygulamanın nihayetinde size hızlı bir şekilde yardımcı olabileceği bir şeydir.

GMAIL’İ GENİŞLETİN, KÜÇÜK ARAMALAR, ENTEGRE MESAJLAR

Gmail’i büyük ölçüde ölçeklendirme olanağına sahip olacaksınız. Başkaları Gmail’inize geçtiğinde tüm iletiler veya bilgiler hızlı bir şekilde görüntülenecek ve sürekli olarak güncellenecektir. Ayrıca aynı durum gelen aramalar için de geçerli olup, gelen aramalarda kaçırdığınız telefon numaralarını ekranda görerek geri aramanızı veya aramamanızı isteyecektir. Ek olarak, metin mesajları yerleşiktir.

TÜM WIDGET’LAR İÇİN OPSİYONEL RENK, BOYUT VE DÜZEN

Chronus Bilgi Widget’larına gelince, renkleri arayüze en uygun şekilde özelleştirmenize izin verilir, bu da kullanıcıların onu her kullandıklarında görmelerini kolaylaştırır. Ayrıca, hayalinizdeki ekranı istediğiniz şekilde korumak için de kullanabilirsiniz. Ayrıca, stil ve düzen de görünümün önemli bir parçasıdır ve bulması kolay, akıllıca ve düzgün bir şekilde düzenlenmeleri gerekir. Son olarak, kullanıcıya tam zamanı söylemek için tam bir saat yüzü oluşturmadan imkansızdır.

BU UYGULAMAYI İNDİRMEDEN ÖNCE BİLMENİZ GEREKEN BAZI NOTLAR

Bu, yalnızca Android 4’ün üzerinde Android 5+ olan cihazlar için bir uygulamadır. Sadece bu değil, aynı zamanda cihazınızın güç tüketimini azaltabilecek bir uygulamadır. Daha da önemlisi, ücretsiz olarak kullanma hakkına sahipsiniz. İndirmeden önce herhangi bir vergi ödemeniz gerekmez. Ayrıca herkesin bu uygulamaya katılma hakkı vardır; ister çocuk, ister öğrenci, ister genç, ister yaşlı olun, rahatlıkla kullanmaya katılabilir. Kullanıcılar, uygulamanın desteğini coşkuyla ve düşünceli bir şekilde alan ilk kişiler olacaktır. Bu uygulamayı çevrenizdeki insanlara önermeyi unutmayın.

Chronus Information Widgets İndir

Artık indirmeye hazırsınız Chronus Information Widgets ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Drive Ahead

Tinder

Truck Simulator USA

Grim Soul

Human Anatomy Atlas

My City : High School

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın