1xbet

Chess Universe: Chess Online V1.14.9 MOD APK (Ücretsiz Satın Almalar) Indir 2023

Anasayfa
KlasikOyun
– Chess Universe

1xbet

Chess Universe: Chess Online v1.14.9 MOD APK (Ücretsiz Satın Almalar) indir 2022

Satranç Evreni, satrancı sevenler veya onu deneyimlemek isteyenler içindir. Herkese uyacak ve skor tablolarında yer almak için rekabet edecek birden fazla oyun seviyesi.

1xbet

Chess Universe, birçok kişiye çok tanıdık gelen satranç oyununu simüle ederken görmezden gelemeyeceğiniz heyecan verici bir oyundur. Satranç takımı gerekli değildir, ancak yine de tek bir mobil cihazla oynayabilirsiniz. İster başlangıç seviyesinde olun, ister profesyonel bir oyuncu olun, bu oyunu arkadaşlarınızla birlikte yaşayabilirsiniz. Hatta dünyadaki diğer oyuncularla rekabet edin.

OYUNA ALIŞMAK ÇOK KOLAY

Daha önce hiç satranç oynamamış olsanız bile, Chess Universe ile nasıl oynanacağını öğrenmek sadece biraz zaman alır ve yine de akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz. Başlamadan önce, oyun size acemi, aktif oyuncu veya uzman olarak mevcut oyun seviyenizi soracaktır. Oradan, sistem seviyeleri otomatik olarak seviyeyle eşleşecek şekilde ayarlayacaktır, böylece en baştan alışabilirsiniz.

Ayrıca, tercihinize bağlı olarak bilgisayara karşı oynama veya diğer oyuncularla çevrimiçi oynama arasında da seçim yapabilirsiniz. Satranç hakkında bilginiz yoksa, temel oynanışı anlamak için önce makineyle oynamak en iyisidir. Oyun sırası size geldiğinde istediğiniz şampiyona dokunun, oyun size en iyi yolu önerecektir. Şaha ilk çekilen taraf kaybedene kadar bu şekilde devam edin.

1xbet

PRO OYUNCU OLUN

Satranç oynamak çok zor değil çünkü birkaç kural bilmeniz ve çok pratik yapmanız gerekiyor; kısa sürede bu konuda uzman olacaksınız. Makine ile bir süre pratik yaptıktan sonra, diğer rakiplerle rekabet edebilecek kadar kendinize güveneceksiniz. Chess Universe’nin sistemi sizi aynı seviyedeki oyuncularla eşleştirecek, böylece her ikisi de eşit derecede yetenekli olacak.

Diğer oyunculara karşı oynamanın amacı, becerilerinizi sergilemek ve bazı iyi ipuçlarını öğrenmeniz için bir fırsattır. Oyun stratejinizi oluşturmanın yanı sıra rakiplerinize de başvurabilirsiniz. Ancak sizi oyununuzu geliştirmeye motive edecek bir şey, prestijli skor tablosu ve her gün sadece insanların birbirleriyle rekabet ettiği yerdir.

ANA ÖZELLİKLER

Satranç oyunu, satranç oynama özellikleri ile temelden ileri seviyeye kadar tüm özelliklerle donatılmıştır.
Taktik, strateji, mantıklı düşünme geliştirmenin en temel yollarından satranç oynamayı öğrenmeye başlayın.
Arkadaşlarınızla oynayın, hatta skor tablosundaki en iyi oyunculara meydan okuyun.
Çeşitli oyun modları, oyuncuların satranca en iyi uyarlanabilirliğini geliştirmeyi amaçlar.
Oyuna katılın veya tam özelliklerle tamamen ücretsiz çevrimiçi oynamayı öğrenin.

Chess Universe İndir

Artık indirmeye hazırsınız Chess Universe ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Quran Majeed

JioTV

Photo Vault PRIVARY

Energy Ring

Nuclear Empire

MapGenie: Genshin Impact

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın