1xbet

CapCut APK MOD V6.0.0 (Premium) Indir 2023

1xbet

CapCut APK MOD v6.0.0 (Premium) indir 2022

Bugün tanıtılan pratik bir uygulama, cihazınızda videoları düzenlemenizi kolaylaştıran bir uygulama olan CapCut’tur. Bulabileceğiniz birçok heyecan verici işlev olacak ve bunları öğrenmek için zaman ayıracaksınız. Genel olarak, uygulama kullanıcılar

Bugün tanıtılan pratik bir uygulama, cihazınızda videoları düzenlemenizi kolaylaştıran bir uygulama olan CapCut’tur. Bulabileceğiniz birçok heyecan verici işlev olacak ve bunları öğrenmek için zaman ayıracaksınız. Genel olarak, uygulama kullanıcılar tarafından tamamen erişilebilir durumdadır ve gerçekten de uygulamanın işlevlerine hakim olduğunuzda harika bir ürün ortaya çıkacaktır.

1xbet

TELEFONUNUZDA VİDEO EDİTÖRÜNÜ DENEYİN

Getirebileceği kullanışlılık ve işlevler nedeniyle CapCut APK kullanan birçok kişi için video düzenleme çok zor değildir. Kullanıcılar uygulamayı istedikleri şekilde deneyimleyecek ve uygulamanın işlevleri, kullanıcının bulması için anlamlı olacak şekilde mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle, bu işlevleri denemek ve yavaş yavaş bunlara alışmak için biraz zamana ihtiyaçları olacak. Ayrıca öğeleri benzersiz bir üründe nasıl birleştireceklerini de biliyorlar.

Uygulamadaki tüm işlemler tek dokunuşla veya sürükleyerek yapılır. Uygulamada birçok efekt ve diğer ince ayarlar bulabilir ve aralarından seçim yapabileceğiniz ürününüz üzerindeki etkisini görebilirsiniz. Ek olarak, bazı kullanıcılar bir öğenin oluşum zamanını sürükleyebilir. Beğendiğiniz öğeleri seçmek, fotoğraf kitaplığınızda zaten çok fazla veri olduğunda da tamamen endişesizdir.

1xbet

DOSYALARI BİR SIRADA BİRLEŞTİRME

Kullanıcılar, bir video düzenleme uygulamasının temel işlevlerini CapCut PRO bulabilir. Kullanıcılar, etkileyici bir video oluşturmak için eklemek istedikleri tüm öğeleri ekleyebilir. Yukarıda belirtildiği gibi, zaten resimleriniz ve videolarınız için benzersiz bir veritabanınız var ve bunları istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Ürününüz için güzel ve anlamlı olduğunu düşündüğünüz görselleri veya videoları seçeceksiniz.

Bir zincir halinde birbirine bağlanacaklar ve yapmak üzere olduğunuz üründe vazgeçilmez bileşenler olacaklar. Aynı zamanda bu dizinin üzerinde görebileceğiniz ve elemanın görünüm zamanını ayarlayabileceğiniz bir zaman çubuğu olacaktır. Yani birçok elementten oluşan bu videoyu belirli ayarlamalar yapmak için tekrar tekrar izleyeceksiniz ve siz yeni bir element ekledikçe bu iş sürekli olarak yapılacaktır. Yani bir kez tecrübe edindikten sonra çok zor olmayacak.

İki katman görebilirsiniz ve bu, ona farklı öğeler eklemek için yararlanabileceğiniz uzun bir satırdır. Ancak bu iki katmanın, göz önünde bulundurmanız gereken tamamen farklı bir işlevi vardır. Spesifik olarak, en üstteki katman, izleyicilere göstermek istediğiniz öğeleri eklemek için kullanılır ve eklediğiniz dosyalar bir dizi oluşturur. Alt kısımda ise bar, videonuza ekleyebileceğiniz ve tercihlerinize göre seçebileceğiniz ses olacak.

VİDEOLARA EFEKTİ VE FİLTRE EKLE

Videonuzun içeriğine video veya resim ekledikten sonra, ürününüzü eğlenceli hale getirebilecek diğer unsurlardan yararlanacaksınız. Özellikle uygulama, ürüne tamamen yeni renkler getiren filtrelerine ve efektlerine de sahiptir. Eksiksiz bir video oluşturmak için tek bir dokunuşla veya hazırlık malzemeleriyle uygulama içindeki bu işlevsellikten yararlanabilirsiniz. Tabii ki, hepsi size bağlı.

Görüntülerin ve videoların filtreleri ve efektlerinin yanı sıra, geçiş öğelerinin de gerekli olduğunu kesinlikle anlayacaksınız. Herhangi bir destek olmadan bir yönden diğerine geçmek izleyiciye sıkıcı bir deneyim yaşatacaktır. Böylece, fotoğraflarınızı veya videolarınızı herkesin beğeneceği şekilde seçebileceğiniz ve etkileyici bir şekilde geçiş yapabileceğiniz bir geçiş sistemi sağlanacak.

VİDEONUZA ÖZELLİK EKLE

Videonuza efekt uygulamayı bitirdikten sonra, videonuzu hayata geçirmek için göz önünde bulundurabileceğiniz iki faktör vardır. İlk unsur, fotoğrafın anlamını çağrıştıran veya yazarın isteklerine uyan kelimelerdir. Aynı zamanda kullanıcıların istedikleri yere yerleştirebilmeleri için bir kelime ve bir dekorasyondur. Ayrıca kullanıcılar eklemek istedikleri kelimelerin birçok farklı stilini ve yazı tipini bulabilmektedir.

Yukarıda bahsettiğim bir diğer etken de videolarımda olmasını istediğim şarkılar. Mevcut sürümde, sahip olduğunuz ses dosyalarını arayabilir ve tamamen makul bir şekilde kullanabilirsiniz. Videonuza şarkı eklediğinizde, kullandığınız dosyanın doğasına uygun bir ses dosyası seçeceğiniz için birçok izleyicinin dikkatini çekecektir. Böylece beklenmedik bir şekilde birbirlerini kontrol edecekler.

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Idle Island City Idle Tycoon

Picaloop

Bus Simulator Indonesia

TextArt

Asana Rebel

Western Sniper

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın