1xbet

CamScanner V6.31.5.2212190000 APK (Premium Kilitsiz) Indir

1xbet

CamScanner v6.31.5.2212190000 APK (Premium Kilitsiz) indir

CamScanner MOD APK, bugünlerde en iyi belge tarayıcıları arasında yer almaktadır. Bu uygulamanın sunduğu yardımcı programları kullanmak için modern sürümü indirin.CAMSCANNER MOD APK HAKKINDATarayıcı, herkesin edinebileceği bir şey değil, her gün çoğu

CamScanner MOD APK, bugünlerde en iyi belge tarayıcıları arasında yer almaktadır. Bu uygulamanın sunduğu yardımcı programları kullanmak için modern sürümü indirin.

1xbet

CAMSCANNER MOD APK HAKKINDA

Tarayıcı, herkesin edinebileceği bir şey değil, her gün çoğu belgeyle resim veya rapor şeklinde çalışmamız gerekiyor. Her bir kelimeyi yeniden yazarak pc’ye koymak uzun zaman alacaktır (özellikle uzun kağıtlarda). Sonuç olarak INTSIG Suggestions, bir mini tarayıcı özelliğini kullanarak CamScanner olarak etiketlenmiş bir uygulamayı dolaşıma soktu. Bu uygulamayı indirdikten sonra, masaüstünüzdeki metni hızlı ve hızlı bir şekilde dönüştürebilirsiniz.

AKILLI ÖZELLİK

CamScanner piyasaya sürülen ilk tarama uygulaması değil. Ayrıca bugün piyasada, farklı geliştiricilere ait çok sayıda metin denetleme ve dönüştürme uygulaması bulunmaktadır. Ancak yine de her türün kendine özgü sınırlamaları vardır ve kendimi gerçekten tatmin eden hiçbir program yoktur. CamScanner’dan Faydalanana Kadar.

1xbet

Birkaç etkili özellikle, özellikle AI teknolojisiyle. Bu uygulama, kişilerin kağıt belgeleri veya resimleri hızla taramasını sağlar. Benzersiz yazı tiplerini kullanan kağıtlar da dahil olmak üzere, terimleri akıllı bir şekilde tanımak için benzersiz kapasite. Anlık görüntüler için CamScanner, bitmiş ürünü jilet keskinliğinde yüksek kalitede üretebilir.

Renkli yayıncılık normalde çok kolay. Ekran ve tanımlama ile ilgili olarak sağa sürükleyerek istediğiniz sürümü seçmeniz yeterlidir.

UZUN ALAN VE SENKRONİZASYON KABİLİYETİ

İçerik oluşturucu, Bulut Alanı kullanıcılarına bilgi depolama olanağı sunar, ancak 200 MB’a bağlıdır. Yalnızca metin ve metin depoluyorsanız, bu yeterlidir, ancak görüntü alışverişi için yeterli değildir. Alanı yaklaşık 10 GB depolamak için kullanabilecek şekilde Premium varyasyonla önereceğim.

Harici depolama alanı da çok kolay olabilir. Sadece oturum açmanız ve hepsini Dropbox, Google Drive, Evernote gibi istediğiniz şeylerde saklamanız gerekiyor… Ayrıca harici depolama alanı, hemen hemen her üründen kağıtlara girmeyi kolaylaştırır.

KİMSEYE SÖYLEME

taranan belgeleri Twitter, Google Plus gibi tercih edilen sosyal ağlar aracılığıyla arkadaşlarınız ve meslektaşlarınızla paylaşacak veya Messenger aracılığıyla göndereceksiniz. Sisteminiz yoksa hepsini Bluetooth üzerinden de gönderebilirsiniz.

ANDROID İÇİN CAMSCANNER MOD APK’SINI YÜKLEYİN

CamScanner, insanlardan birçok olumlu eleştiri aldı. Ancak uygulamanın ücretsiz türünün oldukça reklam ağırlıklı olması ve insanları rahatsız etmesi yalnızca küçük bir sınırlamadır. Ancak bireylerin sağladığı MOD APK sürümünün yardımıyla Premium sürümü ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

YapımcıdanCamSoft Information

CamScanner

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Audiomack

Sky Roller

Quran Majeed

Infinite Flight

Tiny Village

May I Wake Up At Night

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın