1xbet

Camera 4K Pro V1.3 APK (Sınırsız Madalyon) Indir

Anasayfa
FotoğrafçılıkUygulama
– Camera 4K Pro

1xbet

Camera 4K Pro v1.3 APK (Sınırsız Madalyon) indir

Şu anda Camera 4K Pro APK, birçok genç yetişkinin sevdiği bir uygulamadır. Yazılımdan daha iyi faydalanmak için ayarlardan digital camera 2 api’yi etkinleştirebilirsiniz. Hücresel cihazlarda en yaygın kullanılan ücretsiz fotoğraf düzenleme uygulamala

1xbet

Şu anda Camera 4K Pro APK, birçok genç yetişkinin sevdiği bir uygulamadır. Yazılımdan daha iyi faydalanmak için ayarlardan digital camera 2 api’yi etkinleştirebilirsiniz. Hücresel cihazlarda en yaygın kullanılan ücretsiz fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında pek çok farklı şey yapabilirsiniz. Birkaç gelişmiş fotoğraf düzenleme kaynağı, çeşitli renk filtreleri, sayısız canlı çıkartma, zengin tasarım kitaplığı ile… herhangi bir güçlük çekmeden doğrudan telefonunuzda hayal gücünüzü serbest bırakmanıza yardımcı olur. bilgisayar sistemine ihtiyaç vardır. Artık tasarım dünyası parmaklarınızın ucunda.

ÇEŞİTLİ KALİTELER VE EDİTÖRLER

Hem Android hem de iOS platformlarında geliştirilmiş, kolay ekranlı, kullanımı basit, uzman bir fotoğraf düzenleyici olarak kabul edilir. Örnek gölge filtreleri, birçok düzenleme yöntemi ve örneğin ışık ve karanlık dengesi, resim bulanıklığı gibi uzman düzenleme araçları aracılığıyla bu uygulama, yüksek kalitede benzersiz resimler yayınlamanıza olanak tanır. Ayrıca başvuru formu sizin için en etkili biçimlendiricileri de destekler.

1xbet

YÜZ ALGILAMA ÖZELLİĞİ İLE SELFİE ÇEKİN

Başvuru formu ayrıca görüntü değiştirme işlevlerine, RAW resim desteğine, görünürlüğe, kırpmaya ve döndürmeye tamamen yardımcı olur. Çok sayıda işlev, kendi değerli renk koleksiyonunuzu oluşturmanıza ve kaydetmenize olanak tanır. Ben. Bununla birlikte, gelişmiş işlevlerin yanı sıra ürünler arasındaki senkronizasyondan yararlanmanız gerekiyorsa, bu uygulama tamamen ücretsizdir. Ayrıca uygulama, kullanıcıların selfie işlerini kolayca gerçekleştirmeleri için size birkaç 4K standart dijital kamera da sunuyor. Yüz algılama, diğer pek çok uygulamayla karşılaştırıldığında normalde bu uygulamada öne çıkan bir özelliktir.

HIZLI VE KOLAY KULLANIM

Basit ve kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzü ile çoğu yaratıcı genç için yüksek bir uygulama olarak kabul edilir. Dahası, her görev size daha fazla en iyi deneyimi ve en iyi fotoğrafları getiriyor. Bunu hızla yapabilir ve istediğiniz kadar yenilikçi olmak için dahil edebilirsiniz. Herhangi bir görev size çok sayıda temel ve faydalı şey sağlar.

CAMERA 4K PRO MOD APK’NIN EN ÖNEMLİ ÖZELLİKLERİ

kullanımı basit, düzenlemesi çok kolay ve birçok farklı iş
Hızlı görüntü değiştirme araçları sistemi
Görüntü değiştirme için tam destek
Kullanıcı yüz algılama
Hücresel cihazlarda yaratıcılığınızı serbest bırakın

Camera 4K Pro İndir

Artık indirmeye hazırsınız Camera 4K Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Score Hero 2023

Badland Brawl

Rosetta Stone

Cover Fire

Merge City – Building Simulation Game

Gradient

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın