1xbet

C64.emu V1.5.64 APK Indir (Ücretli) 2023

Anasayfa
AraçlarUygulama
– C64.emu

1xbet

C64.emu v1.5.64 APK indir (Ücretli) 2022

Video oyunlarını seviyorsanız ve eski oyunları keşfetmek istiyorsanız, C64.emu minimalist bir kullanıcı arayüzü ile harika bir emülatördür. Ayrıca oyunun düşük video grafikleri ve düşük ses seviyelerine sahip olması kullanıcılara yeni deneyimler yaşa

1xbet

Video oyunlarını seviyorsanız ve eski oyunları keşfetmek istiyorsanız, C64.emu minimalist bir kullanıcı arayüzü ile harika bir emülatördür. Ayrıca oyunun düşük video grafikleri ve düşük ses seviyelerine sahip olması kullanıcılara yeni deneyimler yaşatıyor. Ayrıca, kullanıcıların orijinal Xperia Play veya Nvidia Shield Pixel gibi modern cihazlar gibi oynamasını daha uygun hale getirmek için çeşitli cihazları destekler.

ÇEŞİTLİ DOSYA FORMATLARINI DESTEKLER

Kullanıcıların çeşitli video oyunlarını deneyimlemeleri için C64.emu, kullanıcıların bant, disk ve araba gibi dosya biçimlerini kullanmalarına izin verir. Bu dosyaları indirdikten sonra kullanıcılar ZIP, RAR veya 7Z gibi farklı sıkıştırma yöntemlerinden birini seçebilirler. Bu benzersiz özellik, oyunculara Dragons Den, Le Mans, Jupiter Lander, Jack Attack ve çok daha fazlası gibi klasik oyunlara erişim sağlar, ancak bir uygulama içi satın alma yapmanız gerekir.

ARAYÜZ BASİT AMA GÜZEL VE OYUNCULAR İÇİN ÇEKİCİ

Birincisi, bu emülatördeki öğelerin nasıl organize edileceği ile ilgilidir. Üreticiler, klasörleri mümkün olduğunca düzenli ve minimalist olacak şekilde tasarladılar, böylece kullanıcılar bunları nasıl kullanacaklarını öğrenmekte zorluk çekmezler. Ayrıca oyun ekranında, kontrol sistemi sol tarafta, diğer fonksiyon tuşları ise sağ tarafta yer almakta olup, kullanıcıların manipüle etmesini ve ustalaşmasını kolaylaştırmaktadır. Özellikle düşük video grafikleri, bu tarz ile kullanıcılara yeni deneyimler yaşatıyor. Ekrandaki kontroller, kullanıcıların oyunu daha hızlı alışmaları için doğru şekilde yapılandırmasına yardımcı olur.

1xbet

EMÜLASYON MODÜLLERİNİ VE OYUN KLAVYELERİNİ DESTEKLER

Oynanan sahneleri ve karakterleri en çekici şekilde simüle edebilmek için C64.emu, oyuncuları C64, C64DTV, C128, PET, Plus, CBM-II gibi simülasyon modülleriyle desteklemiştir. Kullanıcılar, bir mobil cihazın klavyesini kullanabilir veya uyumlu bir Bluetooth veya USB cihazına bağlanarak oyunu destekleyen bir klavye kullanabilir.

Ancak kullandığınız cihaz, operatör tarafından tanınan bir HID cihazı ve Xbox ve PS4 gibi desteklenebilir kontrolörler olmalıdır. Ayrıca, bu video oyununun ROM’ları veya görüntüleri yoktur, bu nedenle kullanıcılar kendi ROM’larını sağlamalıdır. Ancak bu uygulamayla ilgili harika bir şey, kullanıcıların bu uygulamadaki diğer oyunları keşfedebilmeleri için SD kart veya USB sürücü gibi hem dahili hem de harici depolamadaki dosyaları açmak için Android’in depolama erişim çerçevesini desteklemesidir.

ANA ÖZELLİKLER

Standart araba, bant ve disk dosya biçimlerini destekler ve kullanıcıların isteğe bağlı olarak ZIP, RAR veya 7Z ile sıkıştırmasına olanak tanır.
C64, C64DTV, CBM-II, PET için emülasyon modülleri içerir.
Kullanıcı tarafından yapılandırılabilen yapılandırma için ekran kontrollerini destekler.
HID cihazıyla uyumlu Bluetooth veya USB bağlantısıyla ikincil klavyeyi destekler.
Kullanıcıların dosyaları açmak için hem dahili hem de harici depolamadaki depolama çerçevelerine erişmesine izin verir.

C64.emu İndir

Artık indirmeye hazırsınız C64.emu ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanRobert Broglia

2600.emu

NEO

MD.emu

PCE.emu

NGP.emu

GBC

GBA

MSX

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Medisafe Pill & Med Reminder

Mad Skills BMX 2

State Of Survival

Xender

RS File Manager

Yahoo Sports

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın