1xbet

Busuu V25.5.0.600051 APK (Premium Kilitsiz) Indir

1xbet

Busuu v25.5.0.600051 APK (Premium Kilitsiz) indir

Busuu Mod APK – Busuu’nun ödüllü dil sınıfları, çevrimiçi olarak yeni bir dil öğrenmenizi sağlar. Busuu’nun topluluğunda, anadili İngilizce olan kişiler arasında öğrenebileceksin.

Birçok müşteri tarafından tercih edilen bir dil öğrenme uygulaması olan Busuu MOD APK ile uluslararası dilleri keşfetmek inanılmaz derecede kolay. Busuu MOD APK ile öğrenerek İngilizce dereceniz biraz gelişecek. Uygulamanın modern türünü buradan indirebilir ve deneyebilirsiniz.

1xbet

Busuu MOD APK hakkında

2016 yılında başlatılan ve şimdiye kadar Busuu, en iyi bilinen dil öğrenme uygulamalarından biri olmaya devam ediyor. Bu uygulama, devlet sertifika sistemine sahip olduğu için uzmanlar tarafından oldukça değerlidir (eğitim işletmesi Hill bilgisini kullanan işbirliğinin iltifatı). Sadece sayısız kullanım anlayışı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda A1, A2, B1 ve B2 gibi önemli sınavlara girerseniz, McGraw – Hill Education’dan resmi bir sertifika alacaksınız.

Busuu ile gelen özel seçenekler

Busuu‘nun bugün binlerce web anlama programında birçok kişi tarafından güvenilir olmasına tam olarak ne yardımcı oluyor? Bu kesinlikle yerel konuşmacılarla pratik yapmaktır. Bir yabancı dile hakim olurken anadili İngilizce olan kişilerle pratik yapmanın çok önemli olduğu söylenebilir. Amerika Birleşik Devletleri’nin etkileşim, telaffuz ve bağlamsal dilbilgisi konusunda iyi bilgi sahibi olmasına yardımcı olacaktır. Değerinin farkına varan Busuu, Busuu’da okuyan bireylerin birbirleriyle sık sık değişebilmesini sağlamak için 100 milyonu aşan bir kullanıcı topluluğu oluşturmuştur. Çalışmanızı insanlarla paylaşmak ve onlardan incelemeler almak, ayrıca iletişim kurmak ve dünyanın her yerinden insanlarla tanışmak mümkündür.

1xbet

Ayrıca Busuu’nun dil keşfetme özelliğini de seviyorum. Ne zaman yeni bir terim anlasam, her terimin en kullanışlı İngiliz aksanı, tanımı ve bağlamsal kullanımı yardımıyla nasıl telaffuz edildiğini araştırabiliyorum.

İki versiyon

Şu anda Busuu’nun yüklenmesi serbesttir, ancak kullanıcılar ücretsiz ve ücretli öğrenme amaçları arasında seçim yapabilir. Tabii ki, ücretli planın çok sayıda dilde uzmanlaşmak, tüm dersleri öğrenmek ve çeşitli seviyelerde sınavlar gibi daha özel işlevleri vardır. Ek olarak, bir sertifika almak istiyorsanız, ek olarak ücretli bir program kullanmanız gerekir (çünkü Busuu’nun sunduğu tüm testleri geçmek için). Ücretsiz işlev daha sınırlıdır, yalnızca dili ezberlemenize yardımcı olacak bir bilgi kartıdır. Ancak aşağıda sunduğumuz Busuu MOD APK varyasyonunun yardımıyla ücretli paketi ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

YapımcıdanBusuu

Busuu

Busuu: Learn Languages

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Titan Quest: Legendary Edition

Elemento : Icon Pack

Manor Cafe

The Ghost

Matbet TV

Infinity War

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın