Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Bus Simulator PRO V3.2.25 APK Indir (Sınırsız Para, Premium) 2023

Anasayfa
OyunSimülasyon
– Bus Simulator PRO

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Bus Simulator PRO v3.2.25 APK indir (Sınırsız Para, Premium) 2022

Bus Simulator PRO, oyuncuları benzersiz grafiklerle tasarlanmış heyecan verici bir otobüs dünyasına getiriyor. Farklı gelenekler, onları her aşamada daha çekici hale getirecek.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Çok para. (Öğreticide bir araba satın aldıktan sonra değeri yenileyin)
VIP üyeler ücretsiz olarak satın alabilir, başarıyla satın almak için ABD doları cinsinden fiyatı tıklayın.

Bu oyunda dünya yapımı, gerçek dünyaya kıyasla çok yüksek bir doğruluğa sahiptir. Oyuncular, otobüslerine göre dünya çapında gezilere katılabilirler. Aynı türdeki oyunların aksine Bus Simulator PRO, oyuncuların herhangi bir şehre bağlı olmadan hareket etmelerine olanak tanır. Sahip olduğunuz otobüs de kişisel tercihlere göre değiştirilebilir.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

MEMNUNİYET DENEYİMİNİ EN ÜST DÜZEYE ÇIKARIN

Aslında oyuncular bu oyuna otobüs gibi devasa bir ulaşım aracını sürerken hem tatmin olmak için geliyorlar. Temel olarak, gerçek hayatta bir otobüs şoförü olmak zordur ve bu çok zaman ve çaba gerektiren zor bir iştir. Ancak Bus Simulator PRO ile çok fazla çaba harcamadan gerçek hissin tadını kolayca çıkarabilirsiniz. Sadece oyuna başlayın ve kontrol etmeniz için bir otobüs sizi bekliyor.

Ayrıca, oyun geliştiricisi çok sayıda temel fizik eklerken oldukça ince davrandı. Arabanızı kullanmak daha kolay hale gelir, ancak yine de gerçek hayattaki bir mesleğe tepki verir. Ayrıca benzersiz grafik tasarımı da arabayı kullanmayı çok daha çekici kılıyor. Yeni grafik teknolojisi sayesinde, bir otobüs şoförünün baskısını cep telefonunuzda gerçekten hissediyorsunuz.

YOLCULARDAN ÖZEL GERİ BİLDİRİM

Oyuncunun sürüş deneyimini en üst düzeye çıkarmak için Bus Simulator PRO benzersiz bir özellik tasarladı. Araba sürerken, genellikle sadece yoldaki zorlukların üstesinden gelmeye odaklanırsınız. Genellikle, simülasyon oyunları oynarken bu bariz süreçlerden biridir. Ancak bu oyunda, AI’ların yolcu olarak ayarlanmasıyla, daha fazla yolculuktan sonra geri bildirimlerini alacaksınız.

Sorunsuz bir yolculuğunuz varsa, kesinlikle her şey mükemmel olacaktır. Otobüsünüzdeki yolcular size son derece yüksek puan verecekler ve sorunsuz ve güvenli bir yolculuk için size teşekkür etmek için size 5 yıldız verecekler. Tersine, tehlikeli bir şekilde araç kullanırsanız ve yolculara rahatsızlık verirseniz, taşınmak, itibarınızı ve gelecekteki seyahatlerinizi önemli ölçüde etkileyen olumsuz yorumlar alır.

KENDİ TASARIMCINIZ OLUN

Temel olarak, oyundaki otobüsler, modern ulaşımın standart formuyla tasarlanmıştır. Oyuncular şu anda mevcut olan en güzel otobüsleri kontrol edebilecekler. Ancak herkes kendi tasarımını yaratabilir. Sevdiğin sürece her şey mümkün. Örneğin, vinil türleri, jantlar, kaplamalar gibi görünen parçaların tümü değiştirilebilir ve bunlar otobüsünüzün daha gösterişli olması için öne çıkan unsurlar olacaktır.

Ayrıca oyuncular otobüsleri herkesin gözünde benzersiz kılmak için boyayabilirler. Pembe ve Hello Kitty süslemeli bir otobüs New York sokaklarında dolaşsa ilginç olurdu. Japon Anime kültürünü biliyorsanız, waifu karakterleriyle süslenmiş otobüsler de heyecan verici bir özellik. Yeterince yaratıcı olduğunuz sürece, oyun özgürce çalışmanız için yeterli olanakları sağlayacaktır.

DÜNYAYI OTOBÜSLE GEZMEK

Gerçek bir otobüs şoförü ancak belirli bir şehirde belirli bir güzergahta seyahat edebilir. Ancak Bus Simulator PRO, oyuncularına sınırsız özgürlük sunuyor. Oyunun geniş dünyasındaki rahatlıktan dolayı istediğiniz yere hareket edebiliyorsunuz. Genellikle ilerlemeniz sistemden bir görev aracılığıyla oluşturulur. Örneğin, Albany’de 30 misafir alın. Bu görevle, o yere gitmeniz ve doğru sayıda yolcu almanız gerekecek.

Görevler verildiği sürece, onları alacaksınız. Aynı anda birçok görev verilecek ve size uygun olanlardan birkaçını alabilirsiniz. Sağladıkları faydalar, yüksek talep gören sürüşler kadar büyük olmasa da, yine de mükemmel bir alıştırma fırsatıdır. Saatlerce pratik yaparak sürekli olarak gelişebilirsiniz ve bu gelecekte çok büyük faydalar sağlayacaktır.

ANA ÖZELLİKLER

Sokakta göreceğiniz en havalı otobüsleri sürün ve daha önce hiç denemediğiniz sürükleyici deneyimler yaratın
Dev bir toplu taşıma aracı kullanmanın gerçek hissi. Bir motosiklet veya bisiklet sürmekten çok daha zor olacak ve zorluk son derece yüksek
Yüksek teknolojili grafikler en gerçekçi deneyimi sunar. Gerçek fizik etkileşimleri ile çok daha dikkatli sürmeniz gerekecek
Sanal yolcuları simüle eden AI sistemi. Siz onları hedeflerine götürürken, yolcuların gerçekte yaptığı gibi sürücü ile etkileşime girecekler.
Yolculardan gelen gerçek geri bildirimler, seviyeyi iyileştirmeye yardımcı olur. İyi incelemeler, her aşamada sürüş becerilerinizi yansıtır
Görevlerle dünyayı dolaşın. Bir şehirde bir görevi kabul ettiğiniz sürece o yeri ziyaret edebilirsiniz.
Kendi güçlü otobüsünüzü tasarlayın. Vinil türleri, jantlar, kaplamalar gibi etkileyici vurgu parçaları özelleştirilebilir
En yeni otobüs modelini oluşturmak için birçok farklı müşteri.

Bus Simulator PRO İndir

Artık indirmeye hazırsınız Bus Simulator PRO ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanSir Studios

Ultimate Motorcycle Simulator

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Hotel Craze

Music Editor

Iron Hero

Hibernator

Monthly Idol

Real Coaster: Idle Game

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın