1xbet

Burning Dead V1.1.51 APK Indir (Sınırsız Cephane) 2023

Anasayfa
AksiyonOyun
– Burning Dead

1xbet

Burning Dead v1.1.51 APK indir (Sınırsız Cephane) 2022

Burning Dead nefese gerilim dolu anlar yaşatıyor, korkuya kaçış, kızınız zombilerle dolu bir dağla vahşi bir ormanda mahsur kalıyor, kızınızın hayatı tehlikede. Görevin, kötü zombilerle yüzleşmek için kendini donatarak birçok silah ve kaynak toplamak

1xbet

Burning Dead nefese gerilim dolu anlar yaşatıyor, korkuya kaçış, kızınız zombilerle dolu bir dağla vahşi bir ormanda mahsur kalıyor, kızınızın hayatı tehlikede. Görevin, kötü zombilerle yüzleşmek için kendini donatarak birçok silah ve kaynak toplamak. Kıyamet başlamak üzere; Silahları hızla toplamalı ve yükseltmeli, mükemmel bir savaş stratejisi oluşturmalı, önünüzdeki yoğun bir savaşa hazırlanmak için kaynaklardan ve güçten en iyi şekilde yararlanmalısınız.

DOĞANIN GÜCÜ

Soğuk ormanda ve zombilerle dolu karanlık dağda kaybolmuş, önünüzdeki tehlikeli yollar ne gibi zorluklarla karşılaşacağınız bilinmiyor. Zombiler geliyor; Kızınızı kurtarmak için onlarla yüzleşmek için tüm gücünüzü ve becerilerinizi kullanın. Seni vazgeçirebilecek hiçbir şey yok çünkü annelik her zaman çok kutsal. Her şeyi fetheden sevginin gücü sayesinde üstesinden gelemeyeceğiniz sorunlu bir savaş yoktur. Herkese neler yapabileceğinizi gösterin ve bu savaşı bir oyun alanına dönüştürün.

ORMAN GÜVENLİ DEĞİL

Tehlikeli ormanı geçmek ve kötü zombilerle yüzleşmek unutulmaz bir deneyim olacak. Kızınızın hayatı onların elinde; Bunlarla yüzleşmek için kendinizi belirli becerilerle ve açık bir zihinle donatmanız gerekir. Oyuncular, size 90’ların klasik zombi deneyimini yaşatmak için benzersiz bir cazibe merkezi olacak ürkütücü mavi gözlü zombilere son derece takıntılı olacaklar.

1xbet

BENZERSİZ BİR HİKAYE YAŞAYIN

Burning Dead, kaçmaya çalışırken, kötü zombileri kovalarken size ürkütücü bir korku deneyimi yaşatıyor. Eşsiz hikayelerle uzun bir yolculukta hayatta kalmayı ve kana susamış zombilerden kaçmayı öğrenmelisiniz. Oyunu daha akıcı, etkileyici grafikler ve çekici bir oyun haline getiren olağanüstü özelliklere sahip dramatik bir oyun olan bu oyun, en talepkar oyuncular tarafından piyasaya sürüldüğünde çabucak fethedildi. Zombilerden kaçmak, hayatta kalma mücadelesine katılmak, kızınızı kurtarmak ve kıyamette bir kahraman olmak heyecan verici bir macera olacak.

ANA ÖZELLİKLER

Epik 3D grafikler ve dramatik oyun, en heyecan verici oyun olmayı vaat ediyor.
Oyunun arkasına gizlenmiş, oyuncuların kalplerine dokunan benzersiz hikayeler
Tamamen 3B ortam, gerçekçi görsel tasarım ve canlı ses ile
Korku deneyimleri getiren dramatik bir hayatta kalma yolculuğunu deneyimleyin
Oyun çok yakında Android işletim sisteminde olacak.

Burning Dead İndir

Artık indirmeye hazırsınız Burning Dead ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Project Drift 2.0

Cafeland

Lost Echo

PES Club Manager

Spotify

Tacticool

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın