Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Broken Dawn: Tempest V1.3.4 APK (Sınırsız Para) Indir

Anasayfa
AksiyonOyun
– Broken Dawn: Tempest

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Broken Dawn: Tempest v1.3.4 APK (Sınırsız Para) indir

Broken Dawn: Tempest MOD APK’nın (Sınırsız Para) kişisel olarak size getirdiği canavarlarla dolu bir dünyada kendinize gelin. Atış aksiyon oyunları modası geçmedi ve her zaman insanları cezbetti. Özellikle birçok oyun, hikayeyi yönlendirmenin harika

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Broken Dawn: Tempest MOD APK‘nın (Sınırsız Para) kişisel olarak size getirdiği canavarlarla dolu bir dünyada kendinize gelin. Atış aksiyon oyunları modası geçmedi ve her zaman insanları cezbetti. Özellikle birçok oyun, hikayeyi yönlendirmenin harika bir yolu ile geliştirildi. Göz ardı edemeyeceğiniz aksiyon oyunlarından biri de crackli Dawn. Oyuncular, yollarına çıkan tüm canavarları yok edecek araçları kullanmak için karakterlerine hakim olmalıdır. Son konumunuz, hayatta kalanlar tarafından toplanan güvenli bir sığınaktır. Sonsuz enerji ve para elde etmek, işleri daha hızlı gerçekleştirmek için MOD sürümümüzü seçin.

BÜYÜLEYİCİ HİKAYE

Tüm dünya garip bir virüsün saldırısına uğrar, bulaşan herhangi bir kişi yavaş yavaş ölür ve insanlıktan yoksun bir canavara dönüşür. Hayatta kalan herkese saldıracaklar, hatta saldırıya uğrayanlar hızla canavara dönüşecekler. Şanslı hayatta kalanlar arasındasın, kendi dövüş becerilerine sahipsin. Canavarlarla savaşmak için elinizden gelenin en iyisini yapın, hayatta kalanlara zarar vermelerini engelleyin. Bu, insanlığın nadir umutlarından birisin demektir. Bir kahraman olup hedefinizi iyi bir şekilde tamamlayabilir misiniz? Sadece doğrudan katılım bu soruyu cevaplayabilir.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

TEMSİLCİ BİR KARAKTER SEÇİN

Broken Dawn: Tempest, iki erkek ve iki kadın olmak üzere dört ana figüre sahiptir. Ancak her oyuncu yalnızca bir karakteri kontrol edebilir ve bu, seçiminizi yapmanız gerektiği anlamına gelir. Birkaç karakter değişikliğine baktığınızda oyuncular kısıtlı değildir, böylece istediğiniz zaman değiştirilebilirsiniz. Her karakter zorlu bir silah kullanır ve artık farklı becerilere ve zayıflıklara sahiptir. Mesela, keskin nişancı tüfeklerini gerçekten kullanan kişiler var, ancak zorlukları yönetmek için büyük şarjörlü silahları kullanan kişiler var.

ALIŞIK DÖVÜŞ OYNANIŞI

Şafak Vakti, çeşitli miktarlarla birçok meblağa bölünmüştür. Her seviyeye karşılık gelen, benzersiz bir canavar tarzı keşfedin, giderek kalabalıklaşırlar ve daha iyi enerji ile gelişirler. Bu, oyuncuların maçlara en kullanışlı şekilde hazırlanmak için belirli figürlerini ve silahlarını da yükseltmeleri gerektiği anlamına gelir. Kontrol ekranı, manevra yolu için düğme, saldırı için anahtar, korumayı kullanma, iyileştirme içerir. Çok yönlü çalışma sizin için daha iyidir, dövüş sonucu çok güzel.

Broken Dawn: Tempest İndir

Artık indirmeye hazırsınız Broken Dawn: Tempest ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Bulu Monster

MSX

Homesteads

Last Dungeon

SpotiQ

Imposter 3D

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın