Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Boxing King V2.9.5002 APK Indir (Ücretsiz Satın Alma) 2023

Anasayfa
OyunSpor
– Boxing King

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Boxing King v2.9.5002 APK indir (Ücretsiz Satın Alma) 2022

Boxing King, şiddetli dövüş sporu Boxing’e dayanan çekici bir oyundur. Oyun, oyunculara güçlü rakiplerle zorlu bir arena sunuyor. Oyunda, oyuncular yavaş yavaş daha kaslı olmak ve tüm savaş alanlarını fethetmek için becerilerini geliştirecekler. Zorl

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Boxing King, şiddetli dövüş sporu Boxing’e dayanan çekici bir oyundur. Oyun, oyunculara güçlü rakiplerle zorlu bir arena sunuyor. Oyunda, oyuncular yavaş yavaş daha kaslı olmak ve tüm savaş alanlarını fethetmek için becerilerini geliştirecekler. Zorlu bir mücadele geliyor. Bunu oyun alanınız yapın ve en önemli boks şampiyonu olun.

GÜÇLÜ RAKİPLER

Oyun, oyunculara şampiyon olma yolculuğunda birçok zorluk sunuyor. Yani ürkütücü rakipler ringde sizi bekliyor. Belirlenen görevleri tamamlamak ve gladyatörünüzü yükseltmek için büyük ödüller almak için zayıftan güçlüye rakiplerinizin üstesinden gelmelisiniz. Oyunda karşılaşmanız gereken dövüşçülerin hepsinin farklı güçlü ve zayıf yönleri var, bu yüzden dikkatli olmaya çalışın ve şampiyon olmak için hepsini yenin.

ARTAN MÜCADELE

Sadece farklı beceri ve güçlere sahip oyunculara meydan okumakla kalmaz, aynı zamanda size karşı savaşçılar da güçlerini ve becerilerini daha da güçlenmek için kademeli olarak artırabilir. Karşınıza daha fazla engel çıkaracaklar. Bu yüzden daha güçlü olmak için becerilerinizi geliştirmek tek seçenek. Maçı tamamladıktan sonra, eldivenleri ve diğer eşyaları çekici ödüllerle geliştirerek gücünüzü yükseltebilirsiniz. Bu eldiven ve benzeri şeyler, boksörü güzelleştirme veya size farklı güçler kazandırma etkisine sahip olacaktır. Hadi şimdi savaşalım ve kendinizi geliştirelim!!!

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

ÇEKİCİ SIRALAMALI MAÇ

Dereceli turnuvalara gelirken, dünyanın dört bir yanından güçlü oyuncularla karşılaşacaksınız. Aynı rütbede olduklarında sizinle aynı güce sahip oyuncular olacaklar. Dereceli arenaya katılarak, güçlü oyuncularla karşılaştığınızda ve oyun alanında mükemmel becerilere sahip olduğunuzda bazı zorluklarla karşılaşacaksınız. Dereceli arena zordur ancak size diğer kaslı oyuncularla gerçek bir dövüş deneyimi yaşatacaktır. Bu oyun, her maç boyunca becerilerinizi yenilemeniz için bir yer olacak. Hiç şüphesiz daha güçlü olmanızı ve zorlu arenalarda şampiyon olma yolunda ilerlemenizi sağlayacak daha çekici ödüller getirecek.

ANA ÖZELLİKLER

Becerilere dayalı olarak açıkça bölünmüş sıralara sahip çekici sıralama sistemi.
Savaşarak ve ödüller kazanarak becerileri ve gücü geliştirin.
Oyundaki işlevler ve kontrol sistemi ile iyi etkileşime girmesi kolaydır.
Birçok heyecan verici oyun modu, daha çeşitli zorluklar ve daha iyi ödüller sunar.
Oyun içi gladyatörlerle veya güçlü çevrimiçi rakiplerle savaşın.

Boxing King İndir

Artık indirmeye hazırsınız Boxing King ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

IR Code Finder NEC Protocol

Mobizen Screen Recorder

DJ Pad: Easy Beat

MalMath

Cooking Diary

Mokoroom

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın