Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Bodybuilding. Weight Lifting V2.09 APK + MOD (Pro Unlocked)

Anasayfa
Sağlık ve FitnessUygulama
– Bodybuilding

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Bodybuilding. Weight Lifting v2.09 APK + MOD (Pro Unlocked)

vücut geliştirme. Ağırlık Kaldırma, etkili bir vücut geliştirme egzersiz planı ile kas inşa etmek ve sağlığı artırmak için bir uygulamadır. Sağlıklı bir vücutla pratik yapmak ve kendinizi eğitmek için yönlendirileceksiniz.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Çalıştıktan veya okuduktan sonra yorgun olduğunuz veya yeterli paranız olmadığı için spor salonuna gitmek için tembelseniz, Vücut Geliştirme. Weight Lifting sizin için mükemmel bir uygulama. Her zamanki gibi spor salonuna gitmek yerine, uygulamada ayrıntılı olarak açıklanan egzersizlerle alışkanlıklarınızı ve sağlığınızı iyileştirmek için günde 30 dakika harcamanız gerekir. Yeterli eğitim ile farklı ağırlık egzersizleri yaşayacaksınız.

STANDART EGZERSİZLER SAĞLAYIN

vücut geliştirme. Ağırlık Kaldırma, kullanıcılara en etkili egzersizleri sağlamak için kapsamlı deneyime sahip profesyonel vücut geliştiriciler tarafından geliştirilir ve denetlenir. Farklı hareketlere sahip yüzlerce halter egzersizi, belirli video eğitimleriyle birlikte gelir ve kullanıcıların tam talimatları gerçekleştirmelerine yardımcı olur.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Uygulamadaki egzersizler, hem yeni başlayanlar hem de uzun süredir uygulayıcılar için uygun birçok farklı seviyeye ayrılmıştır, böylece kullanıcılar sağlıklarını ve fiziklerini önemli ölçüde iyileştirebilir ve önceden belirlenmiş hedeflere ulaşabilirler. Her aşama 12 haftalık eğitimi içerecek ve haftada 3 kez toplam 36 seans uygulama yapacaksınız. Bu kadar antrenman seansı ile ve programa göre düzenli olarak çalışırsanız, herkesin hayalini kurduğunuz tonda vücuda kavuşacaksınız.

SINIRLARINIZI ZORLAYIN

Uzun süredir pratik yapan birçok kullanıcı, hedeflerine kısa sürede veya antrenman seanslarında ihtiyaç duyulan set sayısına ulaşarak sınırlarını aşmak ister, yani Vücut Geliştirme. Ağırlık Kaldırma, kendiniz için hedefler belirlemeniz için size basit bir kişiselleştirme sağlamıştır. Pratik yapmak ve en iyi aktiviteleri gerçekleştirmek için motive olmak için egzersizlerle ilgili ayrıntılı eğitici videolar göreceksiniz. Ardından uzmanlar, antrenmanınız hakkında sesli olarak geri bildirimde bulunacaktır.

ANA ÖZELLİKLER

Etkili bir vücut geliştirme egzersiz planı ile kas geliştirin ve zindeliği geliştirin: Setlere bölünmüş farklı aşamalara sahip 5×5 egzersizler. Sürecin kalitesini artırmak için haftada üç kez pratik yapacaksınız.
Aktivitenin gerektirdiği gerekli operasyonlara göre tam olarak pratik yapabilmeniz için her bir kas grubu ve uygulayıcı grubu (yeni başlayanlar veya gaziler) için ayrıntılı egzersizler.
Egzersizler çeşitlidir ve size en etkili ve kaliteli uygulamaları sağlamak için fitness uzmanları tarafından geliştirilmiştir.
Size en iyi tavsiyeyi verebilecek ve ayrıntılı egzersiz geçmişi aracılığıyla egzersiz seanslarınızı iyileştirebilecek özel sesli geri bildirim özelliği.
Basit kişiselleştirme: Kendi egzersiz setlerinizi oluşturun, kendinize meydan okumak için seanslar arasında dinlenin ve üretkenliği artırmak için bir rutin oluşturun.

Bodybuilding İndir

Artık indirmeye hazırsınız Bodybuilding ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanAxiomMobile

Dumbbell Home Workout

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Sparklite

Critical Ops

Dream League Soccer

Reporter

Ace Racer

JibJab

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın