Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Bitcoin Hangi Bankalarda Var?

Sport Bets10

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Bitcoin Hangi Bankalarda Var? (Tüm Banka Hesapları)

Üyelik oluşturma işlemini tamamlamanızın ardından hangi bankalardan ve elektronik para kuruluşlarında para gönderebileceğinizi, para gönderme ve çekme işlemlerinin detaylı anlatımını yazımızın devamında okuyabilirsiniz.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Binance Türkiye
BTC Türk
Icrypex
Blockchain
Paribu
Bitexen
Coinbase
Kraken
Blockfolio
BitTurk
Stormgain

– Piyasa seçimlerinden sonra oluşturulan BTC cüzdanlarına anlaşmalı bankalarda bulunan hesaplarınızdan aktarım yapabilirsiniz. nı Android, IOS uyumlu olarak indirilebilirsiniz. En çok işlem gören kripto paralar Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Litecoin, Tether, Polkadot, Cordano Luna, Stellar, Bitcoin Cash, Binance coin olmaktadır.
– Platformalara aktarıldığında yatırımlarınızı anında yapabilirsiniz.
Hesabında 500 TL olan bir kullanıcı şu an yaklaşık 0,0022 BTC satın alabilmektedir. (Tutar kurlara göre değişiklik göstermektedir.)
– Hesapların merkezi sizsiniz, istediğiniz şekilde kontrol ve takip edebilirsiniz. Hesapların şifreleri size ait olduğundan anında kontrol imkanına sahipsiniz.
– Alım satım işlemleri alınan bitcoinler sanal cüzdanlarınıza aktarılır ve bu şekilde uzun vadede saklayabilirsiniz.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Bitcoin/Kripto Para Hangi Bankalardan Alınır?

Tüm kullanıcıların sanal para borsalarında aktarım yapmasını sağlayan birden fazla banka bulunmaktadır. Bu bankalar şunlardır:

– İş Bankası
– Akbank
– Garanti Bankası
– Ziraat Bankası
– Denizbank
– Fibabanka
– Vakıfbank
– Yapı ve Kredi Bankası

– İlgili bankalarda hesabı olan herkes kolaylıkla eft işlemlerini yapabilmektedir.
– Kripto para hangi bankalardan alınır sorusuna cevabımız hayır olacaktır. Çünkü BTC’ler bankalardan alınmaz. Bankalar anlaşmalı olan bitcoin borsaları ile çalışmakta olup, uygun ücretler ile veya ücretsiz yatırma işlemlerine izin vermektedir.
– Bu sayede banka hesaplarınızdan yatırdığınız Türk liralarınızı kolaylıkla sanal paraya dönüştürebilirsiniz. BTC banka hesabına aktarma işlemleri ile de nakit çekebilirsiniz. Şu an Türkiye’de bitcoin hesabı açılabilen banka bulunmamaktadır.

İş Bankası Bitcoin Hesabı

– BDDK tarafından düzenlenen banka işlemleri gereğince bankalarda bitcoin hesabı bulunmamaktadır. Ancak, kayıtlı olduğunuz işlem borsasında işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
– İş bankası ile hesabınızdan para aktarma işlemleri yapabileceğiniz iizn verilen kripto borsaları şunlardır: BTCTurk
Binance
Paribu

Garanti Bankası ile Kripto Para İşlemleri

Eğer borsalarda bankanızın anlaşması varsa online, Garanti BBVA mobil bankacılığa giriş yaparak TRY aktarma yapılabilir.
– Garanti BBVA’da nakit olduğu takdirde uygun borsa olmasa ile anlaşmalı diğer bankalara eft/havale yaparak yine işlem yapılabilir.
PayPAL online ödeme ile işlemler hızlı bir şekilde gerçekleştirilmekteydi. Ancak 2016 yılında PayPal Türkiye’deki faaliyetlerini durdurmuş sadece yurtdışında devam etmektedir.
– 2021 itibariyle ABD’deki kullanıcılar hesap cüzdanları işe hem alım satım yapabilir hem de biriktirebilirler. Şu anda işlemler sadece BTC, Ethereum, Litecoin ve Cash için yapılabilmektedir.

Akbank Bitcoin Aktarma Nasıl Yapılır?

BTC Türk
Binance tarafından anlaşmalı olup işlem yapabilirsiniz.

Akbank internet şubesi ve Akbank mobil bankacılık kullanıcıları Ödeme yapma bölümünden kredi kartı veya banka kartı aracılığı ile “Kripto Para İşlemleri” ni kullanabilir. Bu platformda sözleşmeyi onaylayarak anlaşmalı borsayı seçebilirler. Akbank BTCTurk sanal para işlemleri 7/24 saat gerçekleştirilir.

Ayrıca seçilen borsalarda bitcoin al seçeneği ile MasterCard ve Visa kartları ile kolaylıkla işlemler gerçekleştirilir.

Bitcoin fiyatlarını anında takip edebilir, para yatırma ve çekme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Binance Borsası Para Yatırılan Bitcoin Banka Hesapları

Binance borsasında günün her saati para yatırıp çekme olanağını kullanabilirsiniz.
– Binance özel hesabınızda “Kripto al” başlığı altında TRY yatırın Master, Visa banka ve kredi kartlarınız ile nakit yatırabilme ekranı aktiftir.
– Yatıracağınız tutar girilerek hesaplarınıza giriş yapıp kolaylıkla borsa hesaplarınızda ödeme yapabilirsiniz.
– Ayrıca, Binance nakit çekme işlemleri için, hesabınızdan Türk lirası çekme, Spot Cüzdan modülünden yapabilirsiniz.
– Ödeme yaparken 1 liradan 500 TRY’ye kadar miktar girebilirsiniz. Onay vermeden önce kesilen ücreti kontrol edebilirsiniz.

BTC Türk Bankadan Para Aktarma (Anlaşmalı Tüm Bankalar)

En büyük kripto para borsaları Türkiye’de banka hesabı olan kullanıcılar için nakit EFT işlemlerini yapma olanağı sağlamaktadır.

– Eliptik Yazılım ve Ticaret Anonim Şirketi adına açılan hesaba nakit aktarımları yapılır. Türk lirası hesabı olarak açılmıştır.
– Aktarılan tutarlar işlem yaptığınız gün bitcoin cüzdanlarınıza geçmektedir.
Akbank bitcoin aktarma hesabı,
Denizbank
Vakıfbank
Fibabanka
Ziraat Bankası

Bu bankalar dışında İş bankası, Yapı ve Kredi Bankası, Garanti Bankası, Kuveyt Türk gibi yerli bankalardan mesai saatleri içerisinde Akbank, Denizbank, Vakıfbank, Fibabanka, Ziraat Bankalarına eft/havale işlemleri yapılabilmektedir.

Ayrıca Merkez Bankası FAST sistemi ile, bu ödeme platformunda olan bankalara mesai saatleri dikkate alınmaksızın günün her saati aktarma yapılabilir.

FAST sisteminde bankacılık sisteminde hesaplarınızı TC Kimlik numarası, Cep telefonu bilgileri Kolay Adres ile IBAN numaranıza bağlanır. Bu sayede kolay adreslerine para aktarımı yapılabilmektedir.

Yorum yapın