Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Background Changer V6.0.9 APK (Premium Kilitsiz) Indir

Anasayfa
FotoğrafçılıkUygulama
– Background Changer

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Background Changer v6.0.9 APK (Premium Kilitsiz) indir

Background Changer MOD APK, birçok oldukça temel değiştirme özelliğine sahip çağdaş bir otomatik arka plan işleme uygulamasıdır. Bu uygulamayı kullanarak, temel profesyonel resim moda tasarımcısını işleyebilir ve mümkün hale getirebilirsiniz.Bu günle

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Background Changer MOD APK, birçok oldukça temel değiştirme özelliğine sahip çağdaş bir otomatik arka plan işleme uygulamasıdır. Bu uygulamayı kullanarak, temel profesyonel resim moda tasarımcısını işleyebilir ve mümkün hale getirebilirsiniz.

Bu günlerde, giderek daha fazla sayıda ücretsiz uygulamanın arka planı bulanıklaştırma işlevi var ve izleyicilerin her an hızlı bir şekilde ana konuya odaklanmasına yardımcı oluyor. Bir telefonla gerçekten yeni çekilip işlenmiş olsa da, yine de bu uygulamadan sanatsal bir resim oluşturabilirsiniz. Mükemmel fotoğraf düzenleme özellikleriyle, Background Changeri MOD APK, kişisel seçimlerinize göre istediğiniz zaman test etmenize olanak tanır.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

ARKA PLANI ELİNİZDEN ALIN VE HER EYLEMİ DEĞİŞTİRİN

Bu özel uygulama ile hızlı ve tanıdık bir şekilde çalışmak mümkündür. Sadece resimle ilgili odak alanını seçmeniz gerekiyor, bundan sonra Fotoğraf Arka Planı Değişikliği yayıncısı arka planı bulanıklaştıracak ve mümkün olan her şeyi yapacak. Bu uygulamayı kullanarak, kullanışlı bir dijital kamera olmadan da kolayca uzman bir fotoğrafçı olabilirsiniz. Her değişiklik görevi elinizin altındadır ve değişiklik yapmakta özgürsünüz. Tüketici, Görüntü’den bir şeyi tek dokunuşla kaldırabilir ve Web’den herhangi bir duvar kağıdını uygulayabilir. Uygulamanın, temelden ileri düzeye veya bir dizi farklı göreve kadar tüm seçeneklerde ağırlık taşıdığı söylenebilir.

BİRÇOK ÖZELLİKLE ÇAĞDAŞ YZ TEKNOLOJİSİ

Genel olarak insanların artan düzenleme ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla sunulan başvuru formu, istenmeyen maddelerden kurtulmak için yapay zeka metodolojisini kullanır ve kişiler anında bölünür. Fotoğrafların manipülasyonunun muhtemelen çok pürüzsüz hale geldiği söylenebilir ve bu uygulama her zamankinden daha alıcı olacaktır. Bundan sonra geçmişi değiştirdiğinizde, fotoğraflarınızı daha önce hiç olmadığı gibi cilalamak için gönderi tanıtıcısı olarak eksiksiz bir düzenleyici ekledik. Sadece küçücük bir odayı kaplayan, ancak gerçekten her zaman kullanabileceğiniz en iyi özelliklere sahip bir uygulama.

BACKGROUND CHANGER MOD APK’NIN TEMEL POPÜLER ÖZELLİKLERİ

Tek bir fare tıklaması veya telefonunuza bir dokunuşla resminizin arka planını değiştirin
Kendi favori resimlerinizden istenmeyen nesneleri ve insanları değiştirin
Zahmetsizce fotoğraf kusurlarını kesin ve düzeltin ve en küçük parçaları bile silin.
Olağanüstü AI teknolojisi, ihtiyaçlarınız için sorunsuz prosedür

Background Changer İndir

Artık indirmeye hazırsınız Background Changer ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Screen Mirroring & Sharing

Bullet Man 3D

Trivia Crack

Pixel Fury

Zombie Gunship Survival

Grow Castle

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın