Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Angel Squad V1.0.0 APK (Salak Düşman/Savunma Çarpanı) Indir

Anasayfa
AksiyonOyun
– Angel Squad

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Angel Squad v1.0.0 APK (Salak Düşman/Savunma Çarpanı) indir

Tüm dünyayı kurtaran bir melek olmak ister misin? Angel Squad MOD APK , ilk seçeneğinizdir. İnsan toplumunun zirveye ulaştığı yirmi birinci yüzyıl meydana gelir. Bu nedenle Dünya, diğer uzaylı güçler tarafından izlenecek. İnsanlığın varlığını yıkmak,

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Tüm dünyayı kurtaran bir melek olmak ister misin? Angel Squad MOD APK , ilk seçeneğinizdir. İnsan toplumunun zirveye ulaştığı yirmi birinci yüzyıl meydana gelir. Bu nedenle Dünya, diğer uzaylı güçler tarafından izlenecek. İnsanlığın varlığını yıkmak, burada bir imparatorluk kurmak için hikaye yapıyorlar. Project Angel, bu kötü hikayeyle yüzleşmek için başlatılır. Yabancı nedenleri yen, Dünya’nın korunmasını sağla.

BU DİŞİL MELEKİN GERÇEKTEN MUHTEŞEM GÜCÜ

Angel Squad‘da tam olarak ilginç olan şey, promosyona dahil olan birincil güç olabilir. Pek çok güzel ve zeki kız arandı ve göreve dahil edilmeleri için çağrıldı. Dünyanın birçok ülkesinden geliyorlar. İnsanlığın tipik misyonunda halkın dayanışmasını ve görüşünü ortaya koymak. Bununla birlikte, feminizmin olağanüstü enerjisini göstererek, “erkeklere saygı duyup kadınları hor görme” düşüncesini yerle bir ediyor. İnsanoğlunun gelişmiş toplumunu bir kez daha vurguluyor.

AMAÇ İÇİN EĞİTİM

Bir kez seçildikten sonra, kendilerine özel isimlerinin Angel olması teklif edildi. Resmen, dünyanın yıkımını kurtarmak için asil bir hedefi olan bir insanlık meleği oluyorlar. Spesifik olarak, alınan konumu geri yüklemek için uzaylılara saldırın ve yok edin, ancak bu olağanüstü görevi gerçekleştirmeden önce. Alanındaki en büyük IQ’nun yardımıyla yaşlılar tarafından eğitim almak, çalışmak ve eğitilmek için dünya çapındaki birçok popüler enstitünün bir parçasısınız.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

SİHİRLİ GENİ BAŞARIYLA OLUŞTURMAK

Angel Squad okuduktan sonra olağanüstü bir gen oluşturmada gerçekten başarılı olmuştu. Uzaylılarla savaşta saldırı ve karşı saldırı yapabilmek için insanlığın enerjisini birkaç kez artırmak amacıyla muhtemelen doğrudan tek tek hücrelere yerleştirilecektir. Sonuç olarak, farklı Play & Profit etkinliklerine dahil olabilir ve ayrıca birçok önemli hediyeye sahip olma olanağına sahip olabilirsiniz. 250 milyon Rupiah’a kadar motosiklet veya para olabilir.

HER MELEK, HER UZMAN MUHTEŞEM KADIN

Hepsi aynı dünya gayesine sahip melekler olmalarına rağmen, her insanla birlikte eşsiz bir ışıltılı güzelliğe bürünürler. Bunun yanında bireysel silahlar ve dövüş becerileri olabilir. Bu nedenle, Angel Squad oyun açısından çok daha çeşitlidir ve tüm uzaylılarla savaşmaya ve onları fethetmeye hazırdır. Bu yeteneği mümkün olan en yüksek seviyeye yükseltin ve bileyin. Toplu olarak bir fantezi Melekleri ordusu geliştirelim.

UYGUN GÖRÜNÜM TASARIMI

Meleklerin her biri aslında rakiplere ve takım arkadaşlarına topluluk hakkında farklı bir görüş verebilir. Bir Melek olmak, kesinlikle sadece belirli bir kıyafet almakla kalmaz, aynı zamanda bir sürü kıyafet alır. Yenilikçi olacak ve kesinlikle en çekici görüntüyü seçeceksiniz. Anime tasarımının altında, pürüzsüzlük her zamankinden daha muhteşem hale geliyor. Angel Squad’ın büyük popülarite kazanmasında 3D illüstrasyonların büyük katkı sağladığı söylenebilir.

GÜN İLE İLİŞKİLİ SONDAN FAYDALANIN

İnsanlığı korumak için savaşan stresli zamanlarda, Melekler flört edebilir, uçabilir ve popüler bir arkadaşla dans edebilir. Sahil şeridi vs. ile ilgili olarak, özel iç tasarıma sahip bir kafe veya gün batımının tadını çıkaran bir kafe olmanız için birkaç öneri. Mevcut ideal odayı yaratmak için kendi odanızı dekore edin ve her döndüğünüzde kendinizi rahat hissedin.

Android Os için Angel Squad MOD APK’sını edinin

Angel Squad İndir

Artık indirmeye hazırsınız Angel Squad ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

SoundCloud

Words Of Wonders

Flamingo Animator

Real Speed Supercars

KeepClean

My Talking Hank

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın