1xbet

All Backup & Restore V5.5.33 APK Indir (Pro Kilitsiz) 2023

Anasayfa
AraçlarUygulama
– All Backup & Restore

1xbet

All Backup & Restore v5.5.33 APK indir (Pro Kilitsiz) 2022

Şu anda, birçok kullanıcı, devam ederken genellikle veri kaybıyla karşılaşmaktadır. Kullanıcıların tüm bilgileri geri yüklemelerine yardımcı olmak için, Tüm Yedekleme ve Geri Yükleme, kullanıcıların kullanması için harika işlevlerle başlatıldı. Bu, h

1xbet

Şu anda, birçok kullanıcı, devam ederken genellikle veri kaybıyla karşılaşmaktadır. Kullanıcıların tüm bilgileri geri yüklemelerine yardımcı olmak için, Tüm Yedekleme ve Geri Yükleme, kullanıcıların kullanması için harika işlevlerle başlatıldı. Bu, her türden farklı veriyi geri yükleyen ve yedekleyen 2’si 1 arada bir uygulamadır. Bunları bir bulut hizmetine yedeklemek, telefonunuzu kaybetme veya çökme riskine karşı koruma sağlar.

UYGULAMA YEDEKLEME VE GERİ YÜKLEMEYİ DESTEKLER

Tüm Yedekleme ve Geri Yükleme adından bu uygulamanın ana özelliklerini gösterir. Bu kadar kullanışlı bir uygulamaya sahip olmak, kullanıcılara birçok önemli fayda sağlıyor. Bu uygulama, çalışırken veri kaydetmeyi veya veri kaybetmeyi sıklıkla unutanlar için kurtarıcıdır. Bu uygulamada, kullanıcılar verileri hızlı bir şekilde geri yükleyebilir ve yedekleyebilir ve her tür cihazla son derece uyumludur.

1xbet

GÜVENLİ DOSYA DEPOLAMA

Güvenlik – verimlilik, kullanıcıların kullanması için Tüm Yedekleme ve Geri Yükleme’nin en önemli iki faktörüdür. Aslında, birçok kişi yedeklemeyi birden fazla cihazda kullanmayı tercih eder. Kullanıcılar bu uygulamayı kullandığında, tüm dosya depolama işlemleri son derece güvenlidir. Başka bir deyişle, klasörleri yüklemenize yardımcı olacak bir araç gibidir. Zip dosyalarında bulunan verileri yedekleyebilir ve telefonda açabilirsiniz.

BİRDEN FAZLA CİHAZDA YEDEKLEME YAPIN

Tüm Yedekleme ve Geri Yükleme’yi kullanmadan önce, kullanıcıların Tüm Yedekleme ve Geri Yükleme’yi kullanmadan önce yapması gereken en önemli nokta, varsayılan yedekleme klasörlerinin harici SD kartınızda olduğundan emin olmaktır. Ancak uygulama yalnızca daha önce yedeklediğiniz verileri yedekler ve geri yükler ve silinen hiçbir veri türünü tanımaz. Yedekleme işlemi başarılı olduktan sonra, kullanıcılar farklı cihazlar arasında geçiş yapabilir veya geçiş yapabilir. Ayrıca, kullanıcılar yedek listeden öğeleri seçerek de seçebilirler. Silmek ve yedeklemek için bunu yapmak için basılı tutmanız yeterlidir.

GENİŞ VERİ ÇEŞİTLİLİĞİYLE YEDEKLEME VE GERİ YÜKLEME

Gerçekten de, en güvenilir dosya yedekleme ve kurtarma uygulamalarından biridir. Kullanıcılar, mesajlar, müzik dosyaları, videolar, dosyalar ve her zaman tehlikede olan diğer bazı kişisel veriler gibi birçok farklı konuda yedeklenecektir. Uygulama, kullanıcıları buluta, dropbox’a veya Google Drive’a yükleyerek birçok yedekleme biçiminde destekler. Kullanıcılar için her şey hızlı ve kompakt bir şekilde gerçekleşir.

OTOMATİK YEDEKLEME PROGRAMI

Kullanıcılar, daha fazla zaman kazanmak için diğer yedekleme zamanlarını kolaylaştırmak için belirli bir zamanlama planlayarak otomatik yedekleme özelliğini kullanmalıdır. Bu işlev, verileri önceden planladığınız programa göre otomatik olarak yedekleyecektir. Veya gerektiğinde otomatik olarak yedeklenmesi için planlanmış bir zaman da seçebilirsiniz. Kullanıcılar bu özellik için aşağıdaki kopyanın saklanacağı alanı seçebilir ve yedekleme tamamlandığında bildirimi açabilir veya kapatabilir.

Yukarıda bahsedilen özellikler, uygulamanın kullanıcılara sağladığı faydaları açıkça ortaya koymaktadır. Bu uygulamayı kullanmak, kaybolan tüm verileri yedeklemeniz ve geri yüklemeniz için son derece kullanışlı ve kullanışlıdır.

ANA ÖZELLİKLER:

Uygulama, verilerin hızlı bir şekilde geri yüklenmesine ve yedeklenmesine yardımcı olur ve tüm cihazlarla uyumludur ve kullanıcıların her şeyi kaydetmesini sağlar.
Yedekleme ve geri yükleme işlemi hızlıdır ve cihazlar için yerden tasarruf sağlar. Aynı zamanda, kullanıcıların çeşitli dosya türlerini yedeklemelerine olanak tanır.
Güvenlik için bulut hizmetlerine yedekleme dosyaları yükleyerek verileri depolayın: Kullanıcıların telefonlarında açabilecekleri zip dosyalarını içerir.
Tüm yedeklemeleri Android sürümleriyle biçimlendirin, böylece sürüm ne olursa olsun tüm veriler bir cihazdan diğerine kolayca aktarılabilir.
Google Drive, Dropbox ve OneDrive gibi çeşitli araçlar ve diğer birçok araçla otomatik yükleme modlarında yedekleme seçeneği.

All Backup & Restore İndir

Artık indirmeye hazırsınız All Backup & Restore ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

StrikeFortressBox

Camera360

Romance Fate

Peak

Magic Video Maker

Video Compressor

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın