1xbet

Alien War: The Last Day V1.9 APK (Sınırsız Yükseltme Puanı) Indir

Anasayfa
AksiyonOyun
– Alien War: The Last Day

1xbet

Alien War: The Last Day v1.9 APK (Sınırsız Yükseltme Puanı) indir

Alien War: The Last Day MOD APK, ana kişiliğin dünya gezegenini işgal eden uzaylılarla yüzleşeceği mükemmel bir üçüncü şahıs aktivite oyunudur.Alien War: The Past Day MOD APK – Uzaylılara karşı çevrimiçi dövüş oyunuAlien War: The Last Day, oyuncunun

1xbet

Alien War: The Last Day MOD APK, ana kişiliğin dünya gezegenini işgal eden uzaylılarla yüzleşeceği mükemmel bir üçüncü şahıs aktivite oyunudur.

Alien War: The Past Day MOD APK – Uzaylılara karşı çevrimiçi dövüş oyunu

Alien War: The Last Day, oyuncunun dünyayı işgal etmek isteyen uzaylılara saldıracağı üçüncü şahıs aksiyon çevrimiçi oyunudur. Gerçek kesinlikle acımasızdır, ancak bugün sorun tamamen farklı bir değişime uğramıştır. Yarın yepyeni keşifler, yeni yarışlar, yeni rakipler ve yeni araçlar getiriyor. Bölge tahmin edilenden çok daha tehlikeli hale geldi. Uzaylılar aslında gezegenimizi işgal etti ve insanlar yok olmanın eşiğine geldi.

1xbet

Bir direniş savaşçısı olabilirsiniz. Ellerin içinde gezegeni özgürleştirmeye yardımcı olabilecek güç olabilir. Kendini adamış köpeğinle birlikte dünyayı korumak için savaşmak mümkün mü? Savaş, hatta dünya sonsuza dek karanlığa ait olacak.

Alien War: The Last Day

Hikayede, uzaylılar tamamen doğal kaynakları kullanmak için bu dünyaya gelirler. Planlarının bir sonucu olarak insanlar öldü, ancak yine de kurtuluş umudu var. Bir direniş savaşçısı kullanarak, kişi dünyayı tekrar kullanmaya çalışacaktır.

Bunu yapmak için, türün kendisi, uzaylı teknolojisine odaklanan tüm silahlar ve ayrıca çok sayıda araba dahil olmak üzere birçok araca sahiptir.

Alien War: The Last Day İndir

Artık indirmeye hazırsınız Alien War: The Last Day ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanNaxeex Ltd

Rope Hero

Space Gangster 2

Vegas Crime Simulator

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Lara Croft: Relic Run

CamCard

Timestamp Camera Pro

Kitty Cat Tycoon

TorrCrow

Nine – Email & Calendar

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın