Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Adobe Premiere Rush V2.5.0.2023 APK (Premium Kilitsiz) Indir

Anasayfa
UygulamaVideo Oynatıcılar
– Adobe Premiere Rush

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Adobe Premiere Rush v2.5.0.2127 APK (Premium Kilitsiz) indir

Adobe Premiere Rush, profesyonel kalitede bir çevrimiçi video düzenleyicidir; videolarınızı istediğiniz zaman, istediğiniz yerde harika bir deneyimle sosyal ağlarda paylaşın.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Adobe Premiere Rush MOD APK, tanınmış bir illüstrasyon bilgisayar yazılımı kuruluşu olan Adobe’nin üst düzey bir film değiştirme cihazıdır. Bu araç, amatör videolarınızı daha canlı hale getirme eğilimindedir. Efektler, şarkılar, altyazı metni ekleyerek… ayrıca, bu uygulama aynı zamanda herhangi bir projeyi video klip haline getirmenize, düzenlemenize ve diğer herkesle paylaşmanıza olanak tanır.

Adobe Premiere Rush MOD APK

Adobe, özellikle Adobe Photoshop, Adobe Lightroom, Adobe InDesign, Adobe Illustrator, Adobe Acrobat olmak üzere grafik tasarım yazılımları konusunda tanınmış bir şirkettir. Bu araçlar, bugünlerde Android ve iOS cihazlarda bulunan Bilgisayar işletim sistemini destekler. Bu günlerde teknoloji, mobil cihazlar daha güçlü hale geldikçe gelişiyor. Sonuç olarak, grafik tasarım bilgisayar yazılımı cep telefonlarına dahil ediliyor.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Bazı sosyal medya video kliplerinin neden daha güzel ve çekici göründüğünü merak ediyorsanız. Cevap, gelişmiş video klip düzenleme cihazı Adobe Premiere rush kaynaklanmaktadır. Adobe Premiere rush, Adobe Premiere rush CC adlı Bilgisayarda kısaltılmış bir video değiştirme uygulaması aracıdır. Geçen yıl Android işletim sistemi ve iOS platformlarında hücresel uygulama varyasyonları ile piyasaya sürüldü. Bu aracın Premiere professional, Audition ve After Effects’in tüm çöken işlevlerini içerdiği söylenebilir, ancak daha sezgisel ve kullanımı daha kolaydır.

Adobe Premiere Rush en önemli özellikleri

Akıllı telefonda filmi düzenle

Telefonlar giderek ağır bilgisayar yazılımlarını yönetiyor. Profesyonel video düzenleme programlarına çok benzeyen Adobe Premiere rush, her görev için video ve ses kayıtlarını gerçek anlamda kaydetmek için birden çok ağ sağlar. Bu özel çok kanallı sistemle, verileri telefon ekranına kolayca sürükleyip bırakabilirsiniz. Aynı zamanda, sadece birkaç basit adımda ilginç geçiş sonuçlarını kolayca değiştirebilirsiniz. Ayrıca, çalışmayı yatay, dikey veya kare ekran modunda düzenleyeceksiniz. Sonuç olarak videolar, Instagram, Twitter, Youtube gibi birçok sosyal ağ için uygun olabilir.

Birçok ileri düzey özelleştirme

Bu cihaz, masaüstü bilgisayar varyasyonu ile aynı gelişmiş özelliklere sahiptir. Araçlar sezgiseldir ve kullanımı basittir. Kullanıcılar, video klip işleri nedeniyle renkleri ve sesi değiştirebilir. Başka hiçbir düzenleme uygulamasının gerçekte sahip olmadığı birçok özellikten biri, yalnızca tek bir dokunuşla sese açıklama eklerken miktarı otomatik olarak azaltmaktır. Bu özel özelliği kullanmak için, uygulama ile ilgili alt kısımdaki seçime ilişkin ses düğmesine basın ve Automatic Duck’a tıklayın.

Uygulama içi temalar, sosyal ağ hesap adınız veya video klibin konusu gibi ayrıntıları eklemeniz için size çok çeşitli yazı tipi ve renk seçenekleri sunar. Ayrıca, hazır renkler nedeniyle renkleri de değiştirebilir veya tanıtım, Kontrast, Vurgu, Gölge gibi renk gücünü değiştirebilirsiniz… Sadece bu değil, ayrıca seçimden Hız’ı seçerek video klip miktar oranını da değiştirebilirsiniz. .

Kullanıcı dostu

PC’de Adobe Premiere aslında gerçekten karmaşık bir kullanıcı arabirimine sahiptir, ancak mobil sürümü optimize edilmiş ve entegre edilmiştir, bu nedenle gerçekten küçüktür. Mobil varyasyonla ilgili olarak ayarlanan yeterli işlevlerle. Düzenleme kaynaklarını hiç kullanmamış kişiler için zahmetsizce alışılabilir.

Bir projeye başlarken, telefonunuzun kayıt albümünden seçerek dahil etmek istediğiniz filmleri seçmeniz gerekecektir. Aracın yardımıyla, kullanıcılar fazla videoyu kolayca kesebilir. Geçişler bölümündeki değişiklikleri dahil edin. Anlatı metinlerini Başlıklar bölümüne hızla ekleyin. Altyazı metnini Katman ve Yazı Tiplerini de değiştirebilirsiniz. Halihazırda mevcut olan tasarımlar nedeniyle, sıkıcı filmleriniz bir bakışta gelir.

Bulutu Adobe Creative Cloud ile bağlayın

Sanat eserinizi bitirir bitirmez, doğrudan Adobe’nin Creative Cloud bulut deposunda yayınlamak için sağ üst yerdeki (yukarı çıkan bir ok gibi görünen) dışa aktarma seçeneğini tıklayın. İnsanlar, yaratıcı Bulut ile herhangi bir birimde belirli projelerini görebilir ve paylaşabilir. Ek olarak, dışa aktarılan işler doğrudan YouTube veya sosyal destek sistemlerinde sağlanabilir. Yakınınızdaki kadın ve erkeklerden çok sayıda iltifat alacağınızdan emin olun.

Desteklenen ürünlerin listesi

Adobe Premiere Rush şu anda Android 9.0 veya üzerini çalıştıran sonraki cep telefonlarını desteklemektedir. Uygulamanın sorunsuz çalışması için telefonunuzun ücretsiz olarak yaklaşık 1 GB RAM’e sahip olması gerekir. Desteklenen ürünlerin listesi şu şekilde olabilir:

Samsung Galaxy S10 / 10+, 10e, S9 / 9+, S8 / 8+, A50, A70, Note – 10/10+, Note9, Note8
Google Piksel 3 / 3xl, 2 / 2XL, 1 / 1XL
OnePlus 7/7 Pro, 6 / 6T, 5T
Sony Xperia 10/10+, XZ Premium, XZ3, XZ2, XZ1
Xiaomi Mi 9, Mi 8, Pocofone F1, Redmi Not 7/7 Pro

ürününüz henüz listelenmemişse, lütfen Adobe web sitesinin desteğine baktığınızda yorum yapın.

Adobe Premiere Rush MOD sürümünü kullanmalı mıyız?

Adobe Premiere Rush, sağlam bir film değiştirme aygıtıdır. Cep telefonları için ücretsiz olarak tanıtıldı. Halihazırda güncellenmemiş bazı cihazlar, bir APK dosyası kullanılarak manuel kurulumla son derece iyi çalışır. Ücretsiz sürümde yer alan özelleştirme, video klip kesmek isteyen kişiler için yeterlidir. Ancak kulübenizin montajını daha çekici hale getirmek için, bireylerin sağladığı Premium varyasyona ihtiyacınız var.

Sonuçlandırmak

Yukarıda, Adobe Premiere yarış MOD’unun en özeti olarak kabul edilir. Filmlerinizi daha ışıltılı ve çekici hale getirmek için değiştirmenizi sağlayan gerçekten sihirli bir cihazdır. Doğrudan telefonunuzda, videolarınızı bir sanat eserine dönüştürmek mümkündür.

NOT : Tiktok’ta yayınlanan trend hızlı filmleri düzenlemekle ilgilenen varsa, daha önce tanıttığımız Viamaker’ı kullanabilir. Cihaz tamamen hafiftir ve tüm hücresel cihazlar için uygundur.

Android için Adobe Premiere Rush MOD APK’sını indirin

Adobe Premiere Rush (gelişmiş Kilit Açma), Android ürünlerinde yaygın olarak desteklenmez. Bazı cihazların yazar tarafından ilk fırsatta güncellenmesi muhtemeldir. Ancak erken karşılaşmak isterseniz, APK dosyasını kullanarak manuel olarak yüklersiniz. Bir bağlantı seçin ve makalenin altındaki yükleme anahtarını tıklayın.

Adobe Premiere Rush İndir

Artık indirmeye hazırsınız Adobe Premiere Rush ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanAdobe

Adobe Lightroom

Photoshop Express

Creative Cloud Express

Adobe Scan

Adobe Lightroom

Adobe Premiere Rush

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

METAL SLUG

Nonton Anime Streaming

Dcoder, Compiler IDE

Western Sniper

Formulia

Hit & Knock Down

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın