1xbet

Ace Racer V3.0.40 APK (en Son Sürüm) Indir

Anasayfa
OyunYarış
– Ace Racer

1xbet

Ace Racer v3.0.40 APK (En Son Sürüm) indir

Ace Racer, oldukça beğenilen grafikleri ile oyuncuları yarış ekranına taşıyor ve zirveye ulaşacak. Oyuncular, farklı araçlarda heyecan verici nitro ve üstün mekaniklerden yararlanacaklar.

1xbet

Ace Racer APK, dünyayı şiddetli bir fırtına ile kullanan yenilikçi, yeni bir hücresel yarış oyunudur. Ace Racer’da süper hızlı bir otomobilin kontrolünü alıyorsunuz ve dünyanın her yerinden diğer insanlara karşı çeşitli farklı koşullarda yarışıyorsunuz. Ace Racer, başından sonuna kadar koltuğunuzun yanında kalmanıza yardımcı olan hızlı tempolu ve heyecan verici bir oyundur. Kontrollerin bulunması kolaydır ve resimler mükemmeldir. Ace Racer, acele oyunlarını seven hemen hemen herkesin oynaması gereken bir oyundur. Peki ne bekliyor olacaksın? Ace Racer’ı bugün kurun ve süper bir yarışçı olmaya başlayın!

Ace Racer, her biri kendi özel Nihai hareketine sahip, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda otomobil içeren yüksek oktanlı bir yarış oyunudur. Ace Racer tamamen hız ve zevkle ilgilidir ve çeşitli şarkılar her ikisi için de büyük miktarda şans sağlar. Her şeyi taze tutmak için çok sayıda çevrimiçi oyun modu vardır ve web çok oyunculu, toplumdan oyunculara karşı yarışmanıza olanak tanır. Ace Racer, herhangi bir araba tutkunu için mükemmel bir çevrimiçi oyun olabilir ve yapılacak çok şey vardır, asla sinirlenmezsiniz. Kemerlerinizi bağlayın, motorunuzu çalıştırın ve yarışa hazırlanın!

1xbet

Ace Racer, normlara meydan okumaya ve bu yolculuğun her anından zevk almaya odaklanmıştır. Ace Racer ile duvarlardan geçebilir, çalışırken dönüşebilir ve yüksek hızda hareket edebilirsiniz! İster şehir sokaklarında hızla ilerliyor, ister virajlı yokuşları fethediyor olun, bu video oyunu işletim bilginizden tam olarak yararlanmanızı sağlayacaktır. Ve Ace Racer benzersiz olduğu için asla rutinlere devam etmek zorunda kalmayacaksınız! Bu nedenle devam edin ve pedalı metale yerleştirin-Ace Racer yanınızdayken kesinlikle harika bir deneyim yaşayacaksınız.

Ace Racer, her biri kendi benzersiz zorluklarını kullanan birkaç piste sahip bir yarış oyunudur. Araçları kalıcı olarak edinebilir ve zevkinize göre özelleştirebilirsiniz veya hepsini bir koleksiyon süresi için kiralayabilirsiniz. Ace Racer’ı bağımlılık yaratan ve eğlenceli bir deneyim haline getiren oyun hızlı tempolu iken ayarları öğrenmesi kolaydır. İster rahat bir oyuncu olun, ister sert bir aşık olun, Ace Racer‘da aslında herkes için mevcut bir şeyler var. O halde pedala malzemenize basın ve parkurda ne kadar dayanacağınızı öğrenin!

Ace Racer İndir

Artık indirmeye hazırsınız Ace Racer ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanNetease Games Global

Lost Light

Bloodstained

Hyper Front

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Beat Fire

FINAL FANTASY TACTICS

Tinker Island 2

Room Planner

Mad Skills BMX 2

Lucky Patcher

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın