1xbet

4×4 Mania: SUV Racing V4.27.03 APK (Sınırsız Para) Indir

Anasayfa
OyunYarış
– 4×4 Mania: SUV Racing

1xbet

4×4 Mania: SUV Racing v4.27.03 APK (Sınırsız Para) indir

4×4 Mania: SUV Racing, bataklık veya çamur çukurları gibi benzersiz arazilerde kamyon yarışları yapmak için harika bir alan olacak. En iyi kamyonu seçin ve yarışta ilerlemeye devam edin.

1xbet

Hız Haritası

4 × 4 Mania: SUV Racing MOD APK‘da sınırsız acele şarkılarla kalbinizi yakın. Oyun, birçok çekici gayri resmi Yarış kategorisine ait, bu milyonlarca katılımcıyı kendine çekti. Ayrıca, birkaç kişi artmaya devam ediyor, bu yüzden daha fazla beklemeyin ve hemen kapın! Tam burada, insanlar bir yarış otomobilini kendi başlarına yönetebilirler. Sıradan bir yarış değil, özel araziye sahip yarışlar. Dahil olabileceğiniz yüzey ve rekabet tarzını seçeceksiniz. Daha da iyisi, söz konusu araba olduğunda eklentilere karar veren tek kişi siz olacaksınız, onu zorlu yarışların üstesinden gelmesi için gereken her şeyle donatın.

1xbet

KİŞİSEL YARIŞ otomobilinizi TASARLAYIN

Bu, temelde her oyuncunun etkinlikleri oynamadan önce yapması gereken ilk iştir. Sık kullanılan bir araba ile yarışamazsınız, benzersiz parçalara ihtiyacı vardır. Başlangıçta, bir ton paranız olmadığında, en basit bileşenlerden yararlanın. Birkaç aşama kullandıktan ve fayda sağladıktan sonra daha fazla seçeneğiniz olacak. Örneğin lastiklerin, tekerleklerin, çamurlukların, egzoz borularının, köşebentlerin ve kapakların değiştirilmesi gibi. 4×4 Mania: SUV Racing oyunculara temalar sunar, siz sadece gitmek istediğiniz yüzey türü için en uygun olanı seçin.

ÇOKLU ARAZİ YARIŞ PİSTİ

İnsanlar, diğer birçok insanla solo maçlara dahil olacak. Bu bir internet yarış çevrimiçi oyunu olduğundan, karşılaştığınız rakipler gerçekten çok çeşitlidir. Birçok yarış türüyle dünyanın her yerinden geliyorlar. Bu nedenle, oyuncuların sıkılmayacağından emin olun. Bahsedeceğim pek çok erkek ve kadının katılmayı seçtiği seçkin arazilerden bazıları kar yağışı, kumlu çöller, birçok bataklığın olduğu yağmur ormanları, engebeli tepeler, donmuş göllerdir. Bu arazilerin tümü, uygun aksesuarların kontrolüne ek olarak harika sürüş tekniğine ihtiyaç duyar.

ÇEKİCİ GRAFİKLER VE SES

4×4 Mania: SUV Racing‘in çok sayıda insanı çekmesine yardımcı olabilecek bir özellik, aşırı keskin grafikleridir. Yarış arabası için her şeyi fark edeceksiniz. Düzgün hareket eden 3D görüntüler, oyuncular birçok heyecan verici yarışa tanık olacak. Ayrıca, gürültü önemli bir faktör olabilir. Yarışa katılırken kesinlikle sadece araba sesi duyacaksınız, motor sesi çok ilginç. Otomobil motorunun dalgalanması, içinizdeki tutkuyu ateşleyecek.

4×4 Mania: SUV Racing İndir

Artık indirmeye hazırsınız 4×4 Mania: SUV Racing ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Civilization Revolution 2

PhotoDirector

Lojong

AutoResponder For Telegram

PUBG Mobile

Resso

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın