Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

1Gallery V1.0.6-14.210122 APK + MOD (Premium Kilitsiz) Indir 2023

Anasayfa
FotoğrafçılıkUygulama
– 1Gallery

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

1Gallery v1.0.6-14.210122 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022

1Gallery, yaygın şifreleme türleri ile cihazdaki farklı fotoğrafların bilgi güvenliğini artırır. Nguwoif kullanıcıları, fotoğraf kitaplıklarını herhangi bir izinsiz girişten koruyabilir.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

1Gallery, kullanıcıların fotoğraf kitaplıklarının güvenliğini korumak için profesyonel bir yöneticinin işini gerçekleştirir. Desteği ile bir güvenlik hissi yaşayacaksınız. Sistem, yüksek zorlukta güvenlik katmanları oluşturmanıza yardımcı olan çeşitli araçlar sağlar. Konektörün hassasiyeti, koruma modunu kod girmekten, resim çizmekten parmak izi ve yüz sağlamaya kadar ayarlamanıza yardımcı olacaktır. Kullanıcı deneyimini iyileştirme arzusuyla güncellenmiş sürümler ve hata düzeltmeleri yayınlandı.

KOLAY YÖNETİM İÇİN BÜYÜK KLASÖRLER OLUŞTURUN

Kütüphanede yönetilen tüm görseller ve videolar 1Gallery tarafından kronolojik olarak sınıflandırılacak ve düzenlenecektir. Kullanıcılar, çok fazla zaman harcamadan herhangi bir içeriği daha verimli bir şekilde bulacaktır. Bu, verimli bir indirme yöneticisi arayan herkes için mükemmel bir seçimdir. Farklı klasörler halinde düzenlenmiş olarak gösterilecekler ve onları kolayca ayırt etmek için adlandırabilirsiniz.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

PROFESYONEL DÜZENLEME ARACI SAĞLAYIN

Fotoğrafların etkinliklerini etkin bir şekilde yönetmeyi bırakmayan 1Gallery, gerekli içeriği düzenlemek için özel bir araç seti de sağlar. Kullanıcılar, düzenleme simgesine tıkladıklarında onları bulacaktır. Makas, fırça, tartı çerçevesi ve düzinelerce farklı filtre gibi çeşitli tanıdık araçlar sergilenecek. Fotoğrafları değiştirmek için birkaç basit adımı tamamlamanız yeterlidir. Keskinliği ölçeklemek veya genişletmek artık çok kolay.

FOTOĞRAFLARINIZIN GİZLİLİĞİNİ KORUYUN

1Gallery’nin yayınladığı en önemli kısım bilgi güvenliği teşvikleridir. Kütüphanede saklanan içerik, profesyonel güvenlik katmanlarının korumasına sahip olacaktır. Kullanıcı, kabul edilen kodlamaların bir raporunu alır. Parmak izi, alfanümerik, kod ve hatta çizimler dahil olmak üzere herhangi bir kilit modunu yapabilirsiniz. Kişisel bilgilerle ilgili bazı önemli içerikler, diğer riskleri önlemek için gizlenecektir.

HERHANGİ BİR İÇERİĞİN GÜVENLİĞİNİN KEYFİNİ ÇIKARIN

1Gallery, herhangi bir cihaz için fotoğraf ve video kodlama hizmetleri sağlayan gerçekten lider bir uygulamadır. Güncellenen sürümlerde beklenen değişiklikler kullanıcılar tarafından tanınır ve yanıtlanır. Binlerce kurulumun güvenli ve kullanımı kolay olduğu kanıtlanmıştır. Kullanıcılar, uygulamayı kullanırken kendi deneyimlerini geliştirmek için ekran modu hakkında daha fazla bilgi edinebilir. Yeni sürümleri yakında güncelleyin, böylece hiçbir teklifi kaçırmayın!

ANA ÖZELLİKLER

Kütüphaneye kaydedilen fotoğraf ve videolar, belleğe kaydedilen belirli zaman ve yere göre düzenli bir şekilde düzenlenecektir.
Sıralamadan sonra fotoğrafları ve videoları depolamak için büyük ve küçük klasörler oluşturun. Kullanıcılar bunları daha kolay yönetebilir.
Fotoğraflarınız veya videolarınızla basit işlemler yapmanıza yardımcı olmak için doğrudan uygulama üzerinde hızlı bir düzenleyici başlatmak.
Güvenlik katmanlarını yükseltin, her kişi için özel bir alan oluşturun ve pin kodu veya parmak izi ile erişim güvenliğini sağlayın.
Basit arayüz, açık ve koyu olmak üzere iki ekran modu ile kullanımı kolay. Kullanıcıların mükemmel ortama sahip olduklarında içeriği kontrol etmeleri daha kolaydır.

1Gallery İndir

Artık indirmeye hazırsınız 1Gallery ücretsiz. İşte bazı notlar:

Yapımcıdantodayweather co

Today Weather

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Walli

Public Transport Simulator

MIUl Carbon

KX Music Player Pro

Our Groceries Shopping List

SmartOffice

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın